2733
2734
عنوان

شیرخوردن و خوابیدن نوزاد

2187 بازدید | 38 پست

خانمای گل پسرم دو هفته اشه بیشتر مواقع خوابه یه وقتایی خودش بیدار میشه سر ساعتش شیر میخوره یه وقتایی همش می‌خوابه هر کاری میکنم بیدار میشه ولی شیر نمیخوره ... یه دکتری قبلنا پسر اولم می‌بردم میگفت بچه بیدار نکن بچه همون جور که به شیر احتیاج داره به خواب برای رشدش احتیاج داره حالا یه دکتر دیگه میگه نهایت ۳ ساعت باید شیر میخوره ... چی کار کنم ؟ 

فقط توی ده دوازده روز اول باید مراقب ساعت شیرش باشی 

بعدش دیگه بزار بخوابه تا خودش درخواست کنه

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو دانشگاه گفتن دو ساعت یه بار باید شیر بخوره نوزاد

ولی بطور کلی منظور این بود که منتظر نشید تا بچه گریه کنه

خودتون زود به زود شیر بدید بهش

من یتوکل علی الله فهو حسبه💚
2731

سلام قدم نورسیده مبارک.بیدارش نکن تو خواب بزار دهنش دختر من ۲۳ روزش بود قندش افتاد خوابید گفتم بزار بخوابه گناه داره دیدم ۴ ساعت گذشت بیدار نشد هر چقدر تکونش دادم تکون نخورد دستو پام میلرزید کم مونده بود سکته کنم فوری بردیمش بیمارستان گفتن قندش افتاده بیهوش شده دکتر هرچی از دهنش در اومد به منو شوهرم گفت

تیکر یکسالگی پرنسس مامان💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی ❤❤بهترین هدیه از جانب یزدان منی ❤❤نمیرود از سرم نگاه زیبای تو ❤❤ تو بهترین هدیه دنیای منی ❤❤ عشق مامان مامان عاشقته ❤❤من یک مادرم هیچ کس مرامجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را تا بیاموزم پنهان کردن درد را پشت همه حجم سکوتی,که گاه از خودگذشتگی نامیده میشودتا بدانم حجم یک لبخند کودکانه ات می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشدمن نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی توست که در اغوشم رویای پروانه ارزوهایت رامیبینیمن مادرم ,همانی که خالقم ذره ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم حس بزرگی و لامتناهی شدنش را من هیچ نمی خواهم هیچ هیچ روزی به من تعلق نداردهمه روزها ساعت هاو ثانیه های من تویی ومن دست کودکیت را میگیرم تا به فردای انسانیت برسانم که این رسالت من است بر تو وهیچ منتی از من بر تو وارد نیست که من با اختیار به عشق تو را به این دنیا خوانده ام…
2738

دختر من پیش میومد چهارساعت میخابید سینه رو مبکردم دهنش نمگرفت مطمئن میشدم قندش نیفتاده گرسنه نیست میذاشتم بخابه 

مادر خوبی نداشتم سعی میکنم مادر خوبی واسه دخترم باشم❤️😁🥺  
من تا چهارماهگی سردوساعت میدادم😑😑😑چقدم گیربودم روساعتش😣

😂😂 چقدر اذیت شدی

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
😂😂 چقدر اذیت شدی

اره اخه روزای اول نمیدونستم دیگه زردی گرفت چون گشنه مونده بودخودمم شیرنداشتم خیلی روزای بدی رو گذروندم همین شد که حساس شدم همین الانشم که یه سال ونیمشه نمیزارم بیشتر از سه ساعت گشنه بمونه

2706