2297

سلام

من امروز سالاد میوه درست کردم خیلی کم بود ولی اصلا نتونستم زیاد بخورم  ظرف رو تموم کنم

به نظر من هر وقت مهمان داشتین وو میوه هم وسعتون نمیرسید بخرین 

از هر میوه دوتا پوست بگیرین خرد کنید بچینید تو دیس ببرید برا مهموناتون هم باکلاسه هم بهصرفه اس هم از همه میوه ها برا مهمونا بردین 

هرکس موافقه لایک کنه

عکس کوتکتلی هم که امروز درست کرده بودم الان میزارم

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

2306

ایده خوبیه ولی خیلی ها رو شنیدم و دیدم دوست ندارن میوه ای که با دست کسی دیگه خورد شده رو بخورن

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

خوبه ها اما من خودم یکی برام اینجوری میوه بیاره نمیخورم به دلم نمیشینه اصلا ببخشید چندشم میشه چون به هر حال موقع پوست گرفتن یا تیکه تیکه کردنش دستش خورده دیگه ممکنه بگین خب غذا میپزه یا هندونه قتچ میکنه هم دستش میخوره با اینکه میدونم رو اونا حساس نیستم اما رو میوه نمیدونم چرا حساسم

2050

این مدلی خیلی شیک و با کلاسه 🥰

من برای بچه ها وقتی دور هم هستن میوه رو  این مدلی میذارم ولی برای بزرگترها ممکنه دوست نداشته باشتن

تمام رازهایت را با سکوت شب در میان بگذار برملا که نمی‌ کند هیچ آرامشی عجیب می‌ بخشد شب رفیقی بی ادعاست