2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چی؟ خب همه باید طبق قانون اداره کار حقوق بدن دیگه

اینجایی ک من کارمیکنم روز عیدم رفتم گفتن بعد از ماه رمضون طبق قانون کارمیدیم اونم توافقی ن قانون کار

خدایا شکرت 🤲
2728
اینجایی ک من کارمیکنم روز عیدم رفتم گفتن بعد از ماه رمضون طبق قانون کارمیدیم اونم توافقی ن قانون کار

كي گفته پنجاه درصد؟ يه حداقل تعيين ميكنن ميگن زير اين نباشه تازه خيليا هم رعايت نميكنن 

وا تازه باید روز عید همه ساعتاشو اضافه کار حساب کنن برات.

من خودم حسابدارم و هرماه دارم حقوق حساب میکنم. تازه به یسری کارگرا یه تومنم اضافه میذاریم رو حقوقشون میدیم چون میگن حقوق اداره کاری کمه

♡لطفا لایکم نکنید♡

شوهرم تو شرکت نیشکر هفت تپه کار میکنه ۵۰ درصد حقوقش رفت بالا در ضمن هنو واریز نکردن عصری واریز میکنن

برای سلامتی دخترم لطفا ۵ صلوات بفرستید 🙏 و واسش دعا کنید خوب بشه😔
وا تازه باید روز عید همه ساعتاشو اضافه کار حساب کنن برات. من خودم حسابدارم و هرماه دارم حقوق حساب م ...

من تو رستوران کارمیکنم 

خب نظارت ندارن 

برم اداره کار؟

خدایا شکرت 🤲
وا تازه باید روز عید همه ساعتاشو اضافه کار حساب کنن برات. من خودم حسابدارم و هرماه دارم حقوق حساب م ...

اگه توافق کرده باشن ک ما فلان حقوقو میدیم چی 

حق بامنه یا اونا؟

خدایا شکرت 🤲
اگه توافق کرده باشن ک ما فلان حقوقو میدیم چی  حق بامنه یا اونا؟

اینو نمیدونم چون من تاحالا به این مشکل برنخوردم که بدونم چجوریه. ولی اگه زنگ بزنی اداره کار بپرسی حتما بهت میگن. از ۱۱۸ بگیر شمارشو

♡لطفا لایکم نکنید♡