2726
برای چی هست

برای افزایش تمرکز و کارهایی مثل درس خوندن و بیدار موندن تا مدت های طولانی خوبه

واسه کودکان پیش فعال هم تجویز میکنن

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم،الآن که اینو خوندی یکی از گناهاتو پاک کردی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای افزایش تمرکز و کارهایی مثل درس خوندن و بیدار موندن تا مدت های طولانی خوبه واسه کودکان پیش فعال ...

بدون تجویز دومی خیلی خیلی بده 

حواست باشه

و اعتیاد آور

الان تو گوگل سرچ کردم

هرکجا  هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است
2728
بدون تجویز دومی خیلی خیلی بده  حواست باشه و اعتیاد آور الان تو گوگل سرچ کردم

نه بابا اونجوری نیست من خوردم و راحت ترکش هم کردم

عوارض خاصی هم نداره به اون صورت مثل یه داروی معمولیه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم،الآن که اینو خوندی یکی از گناهاتو پاک کردی
نه بابا اونجوری نیست من خوردم و راحت ترکش هم کردم عوارض خاصی هم نداره به اون صورت مثل یه داروی معمو ...

سلام  من امروز طبق تجویز دکتر برای دخترم که بیش فعالی داره و ریتالین تجویز کرده بود کلی داروخانه گشتم  ودرنهایت داروخانه دار گفت روبیفن چون اسپانیایی از ریتالین بهتره

دختر من به شدت بیقراره و خیلی پرخاشگره و بی حوصله دکتر گفت علائم بیش فعالیش زیاده و باید حتما بخوره     چون تو مدرسه و بین همکلاسیهاش  و همین طور کادر مدرسه مدام تو چشم منفی هست به خاطر بازیگوشی و شیطنتهای زیادش داره مدام تذکر میشنوه وکم کم طرد میشه  شما چه مدت خوردی 

سلام  من امروز طبق تجویز دکتر برای دخترم که بیش فعالی داره و ریتالین تجویز کرده بود کلی داروخان ...

سلام عزیزم شماروبیفن به دخترگلتون دادین عوارض نداشت؟تاثیرم داشت؟خواهش میکنم جوابم بدین دکتربه بچه ۸ساله ام داده

_خوشگلی زیر بنای خوب میخواد،زیر بناشم ذاته،وگرنه نهایتا یک‌ هفته خوشگل بنظر میرسی!😜🤌❤️