2737
2739

بش گفتم تو بد اخلاقی و زور میگی ب نظر من اصلا اهمیت نمیدی و بهم میگی بچه و نمیذاری هیجا برم و سرم داد میزنی پس اگ یروزی دیدی کنج اتاق کز کردم و افسرده شدم حق نداری حتی یک کلمه حرف بزنی چون تو با کارات پژمردم میکنی، ب مرور زمان. اونم گفت اگ کنج همون اتاق ک کز کردی یکی زدم تو گوشت ک ازون حال و هوا در بیای حق نداری، کلمه ای حرف بزنی. بعدم خندید 😞 اینا همه تو چت گفته شد 

من ازش خیلی میترسم اگ بعدا رفتیم زیر ی سقف دست بزن داشته باشه چی منظورش چی بود ازین حرف؟؟ 

ینی میخواس بگ شرایط ازینم بدتر میشه ازینم ک هس سختگیر تر میشه حرفاش داره دیوونم میکنه 😭

بعدم من کلی گریه کردم و هر چی فرستاد دیگ جوابشو ندادم

اونم بم گفت شوخی بود دیدی ظرفیت نداری مثل بچه ها زودی قهر میکنی همش میخنده کلی چیز بهم میگ بعدم میگ شوخی بود.. 

من ی مرد مهربون و آروم و صبور تو آرزوهام بود باورم نمیشه همه چی عکسش اتفاق افتاد 😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط میتونم بگم اصلا هم شوخی نمیکنه این تو افکارش هست این چیزا که مطرح میکنه پس لطفا جدی بگیرش من باشم سریع جدا میشم تا اینکه با این آدم برم زیر یه سقف و یه بچه ی بی گناهم بیارم این دنیا 

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
2731

ببین.منم اویل ازدواج یه دختر احساساتی و زود رنج بودم.وقتی اینطوری باشی یکی دو روز نازتو میکشه بعدش واقعا حرصش در میاد.طول کشید تا من یه کم رفتار خانومانه تر بشه

خوشی یا ناخوشی.فقط این نیز بگذرد 
2738

خوخواسته ازاون حالوهوادرت بیاره بدمیکنه بدبخت مهم نیته😂😂

ولی جدی اگه اخلاقشودوس نداری بعدااذیت میشی فکراتوبکن

زمان زیادی گذشت....فهمیدم همیشه اونیکه میخوای نمیشه....!فهمیدم هرکسی که باهاته الزاما"دوستت"نیست....!فهمیدم کسیکه تونگاه اول ازش بدت میادیه روزی میشه صمیمی ترین دوستت وبالعکس.....!فهمیدم که بی تفاوتی بزرگترین انتقامه....!تنفریه نوع عشقه....!دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیته....!غروربزرگترین دشمنه....!و"خدا"بهترین دوسته 🌷🌹🌸
آره بنظر منم شوخی نیس حتی از شوخیشم میترسم😭😭 خیلی حالم بده 

نه اصلا مگه اینکه آدم دیوونه باشه ازین شوخیا کنه ماهم دوران نامزدی داشتیم اصلا و ابدا ازین حرفا نمیزد شوهرم ، عزیزم نامزدی واسه شناخته همدیگه ست پس چشاتو باز کن ، والا ترسم داره

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜