2737
2734
عنوان

کیادرحال رژیم گرفتنن؟ کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروزصبح دوساعت  پیاده روی کردم ولی بعدازظهرهمش برگشت ازبس خوردم  یه چی ومیبینم بی ارادم ب ...

ببین تو تصمیمت جدی باش میخای لاغربشی یانه، میخای وقتی خوراکی دیدی بشینی بخوری بعدش عذاب وجدان بگیری کلا بیخیال رژیم شو، یانه تو ثابت قدم باش تو ی هدفی داری بایدددد بهش برسی، ریزه خواری داری دلت بهونه میگیره کلی چیز هس ک میتونی بخوری هم بهونه نکنی هم چربی سوزی کنه مثه کدوی رنده شده و ماست،  چای زنجبیل چای دارچین..... وکلی چیزای دگ، اصن خودت ببینی داری کم میکنی دلت نمیاد دگ زیاده روی کنی

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏
2731
بیاین به هم انگیزه بدین من میخوام ازدواج خوب کنم تحصیلات و شغل خوب و خانواده خوب دارم باید هیکلمو د ...

منم میخوام اعتمادبه نفس پیداکنم مامان خوش هیکلی برابچه هام باشم بدن سالم تری داشته باشم به دلخواه لباس بپوشم جلوهمسرمم خجالت نکشم

2738
خوشبحالت اراده داری

منم اصلا اراده ندارم به شدت پرخوری دارم همیشه 

آرزوی خوشبختی و شادی برای همه دارم 😊 امیدوارم هیچکسی غمگین و ناراحت نباشه 🥰🥰😊😊...عاشق غذا و خوراکی و آشپزیم 😋😋سیر نمیشم.