2204
عنوان

برنجم خوب نپخته چکار کنم کمک

86 بازدید | 9 پست

سلام دوستان برنجو زود ابکش کردم نپخته گذاشتم دم کشیده ولی سفته یه کم چکار کنم توروخدا فوری جواب بدین

کاربری تعلق داره به خودم(باران و دوستم مهسا)

ته استکان اب بریز توش

و ی کیسه فریز بکش رو برنج و درشو بذار

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربری چهارم😩 وقتی ریپلی میکنی و چرت میگی و من جواب نمیدم ب این معنی نیست ک جوابی ندارم.. معنیش اینه ک نمیخام خودمو همسطح تو کنم....بشدت پایبند جمله جواب ابلهان خاموشی ست هستم😅😅😅یه شیر از جفتش مطمئنه میفرستش شکار احتمال نمیده با گورخر بریزه روهم😕 میگن یارو میخاست اسبشو حرص بده سوار الاغ میشد😂قشنگش اینه نماشو داشته باشی ولی خودنمایی نکنی😉من اهمیت نمیدم  مسلمون، مسیحی ، بی دین، خوشگل،زشت ،قدبلند، قد کوتاه، چاق ،لاغر،سفید پوست،سیاه پوست، پولدار یا فقیری اگ تو با من خوب باشی منم باتو خوبم❣ امروز  یه پیرزن🤶به ماشین نیروی انتظامی👮‍♂️🚔 گف دربست دوست دارم همینقدر از دنیا بی خبر باشم ⚰🚬       

یکم اب بریز با روغن بزار دم بکشه

خجالت اعتیادنداره یکمی بکشید بد نیستا🥲🥲                      🥀ماهم توجه دیدیم ولی هارنشدیم🥀                               😏 قبل از اینکه قیافه بگیری ببین اصن داریش😊                         اگه دنیا عدالت داشت مردهم بکارت داشت🤐🤐                 https://harfeto.timefriend.net/16508045053455

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

یکم اب بریز با روغن بزار دم بکشه

روغن سفتش میکنه

همون آب فقط

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2306
روغن سفتش میکنه همون آب فقط

نه پدرشوهرم میریزه اَشپزه

خجالت اعتیادنداره یکمی بکشید بد نیستا🥲🥲                      🥀ماهم توجه دیدیم ولی هارنشدیم🥀                               😏 قبل از اینکه قیافه بگیری ببین اصن داریش😊                         اگه دنیا عدالت داشت مردهم بکارت داشت🤐🤐                 https://harfeto.timefriend.net/16508045053455
نه پدرشوهرم میریزه اَشپزه

وقتی برنج خشک باشه میریزه؟

اخه میریزن که برنج دون بشه و به هم نچسبه

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
وقتی برنج خشک باشه میریزه؟ اخه میریزن که برنج دون بشه و به هم نچسبه

اها مرسی گلی😍😍😍

2050