2410
2553

ما یه زمین داریم و قدرت ساختشو نداریم 

حالا یکی از دوستای همسرم که توی کا  ساخت وساز هست گفته بیا من بسازمش 

بعد بفروشیم سودشو تقسبم کنیم 

شوارم میگه واسه پیشرفت کاری خیلی خوبه 

منم موندم میترسم این زمین هم از دستمون بره🥴

من بودم نمیکردم خودتون خونه دارین؟ 

شبی شاید رها کردم جهان پر اضطرابم را...🕊💚یه پشت کنکوریه سرگردان با یه چسه امید🦭زاده ی خیال و توهم🍒✨مبتلا به اختلالی به نام فیلوفوبیا🌱💔برام دعا کن آرامش به زندگیم برگرده🥺💚تاپیک های سم،عکس، جهیزیه، دعواااا تگممممم کنید😅😅😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اگه زمین به اسمش شما میمونه سند دارین خوله.ولی در کل بهتره اعتماد نکنین اونم ی دوست تا چن ساله دیگه که ساخته بشه ببینم اوضاع چقدر تغییر میکنه

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
منم از همین میترسم  ولی تنهایی اصلا قدرت ساختشو نداریم

عجله دارید برای ساخت؟

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش
2714
اگه زمین به اسمش شما میمونه سند دارین خوله.ولی در کل بهتره اعتماد نکنین اونم ی دوست تا چن ساله دیگه ...

سند به اسم خودمونه 

گفته تو ۱ سال تمومش میکنم 

اون کلا تو کار ساخت وساز هست و یه دوست مورد اعتماد هست

نه

در اینصورت من نمیفروختم اگ جای شما بودم. پنجاه پنجاس دیگه یا سود میکنین یا ضرر ولی زمین بمونه ارزشش بیشتر میشه 

شبی شاید رها کردم جهان پر اضطرابم را...🕊💚یه پشت کنکوریه سرگردان با یه چسه امید🦭زاده ی خیال و توهم🍒✨مبتلا به اختلالی به نام فیلوفوبیا🌱💔برام دعا کن آرامش به زندگیم برگرده🥺💚تاپیک های سم،عکس، جهیزیه، دعواااا تگممممم کنید😅😅😅
منم از همین میترسم  ولی تنهایی اصلا قدرت ساختشو نداریم

الان بعضی شرکت ها هستن میان زمین و میگیرن و عوضش چند واحد خونه رو به شما میدن.بازم تحقیق کنید ببینید چجوریه.‌چی به نفعتون هست. به نظرم از چند جا پرس و جو کنید. حالا طرف بیاد و قیمت بالاتر از زمین خرج کنه. بعد ادعا کنه پولش و میخواد چکار میشه کرد

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
سند به اسم خودمونه  گفته تو ۱ سال تمومش میکنم  اون کلا تو کار ساخت وساز هست و یه دوست مو ...

به نظر من با چند جا مشورت کنید اگه خوبه برید جلو. اینکارها رو بدون مشورت نمیشه گفت چی درسته چی غلط.‌منم سر رشته ندارم

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
زمین از شما ساخت از اون  نصف نصف  قراره چی بسازه  مثلا یه مجتمع چهار طبقه نصفش مال ...

دقیقا یه ۴ طبقه 

هر چی هزینه میکنن قراره نصف بشه بعدش فروشش هم نصف میشه 

بعلاوه پول خود زمین هم حساب میکنیم

2706