2733
2734
عنوان

تعریفم از غیرت اشتباهه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 17 پست

استارتر گرامی من مرد هستم و به نظر من غیرت یعنی حفاظت از حریم خانواده یعنی حمایت از زن و فرزند یعنی نذارم همسر و بچه هام کمبودی رو حس کنن و براشون تلاش کنم و دوستشون داشته باشم و کاری کنم که لبخند همیشه رو صورتشون باشه و یه قسمت از غیرت هم مربوط میشه به حفظ ارزشهای خانواده و محافظت از ارزشها. کلا تو آقایون ایرانی که خودم هم جزوشون هستم غیرت اشتباه جا افتاده و معنی شده. مردی که دست بزن داره یه بیغیرت تمام و کمال هستش و از انسانیت بویی نبرده

من مرد هستم اما قهرمان و اسطورهء زندگى من زنى بود بنام "مادر"
بنظر منم غیرت اونجایی که فقط منتظرن ناموسشون با یکی که دوست شد سرشو ببرن یا اینکه کمی چپ رفت زود ببر ...

اینکه مردی دست بلند نکنه و صداشو بالا نبره هم زیرمجموعه همین نوع نگاه میشه 

ولی این آقا غیرت رو در این میدونست که ناموس باید حفظ بشه و زبون درازی نکنه در اونصورت لایق احترام شوهرشه وگرنه زنی که موهاش بیرونه یا با مرد غریبه حرف میزنه باید تو خونه حبس بشه و کتک بخوره 

یا میگفت غیرت یعنی زن از شوهرش حساب ببره آخرشم کلی منو مسخره کرد 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

استارتر گرامی من مرد هستم و به نظر من غیرت یعنی حفاظت از حریم خانواده یعنی حمایت از زن و فرزند یعنی ...

آفرین به شما ولی بعضیا خیلی وقیحن

تعریف هر کسی از یک واژه به اندازه فرهنگ و شعورشه اما در برابر آدمای وقیح نباید سکوت کرد