2410
2553
عنوان

چرا ایقد آرامش داره اخه

226 بازدید | 15 پست

دعا خوندن.  قران خوندن.  اصلا به خدا نزدیک شدن.  راز نیاز در نمیه های شب خصوصا سحر.  حرف زدن با شهدا واهل بیت. حرف زدن با خدا. چه آرامشی داره جاهای خاص مثلا حرم امامان یا امامزادگان یا مسجد خیلی حس خوبه.

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

من هیچ وقت نتونستم با شهدا ارتباط برقرار کنم

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

عزیزم تا به حال کتابی درباره هیچ شهیدی خوندین؟

تو نبین، تو کور شو، تو نگاه نکن... برای یک بی حجاب یا بدحجاب فقط "آزادی خودش" محترم است؛ آزادی بقیه اهمیتی ندارد. _______________________________ با استفاده کردن از کلمه پارتنر یا شریک جنسی، چیزی از زشتی و عذاب ابدی گناه بزرگ " زنا " کاسته نمی شود.

منم مثل شما بودم از این نظر و از خیلی لحاظا های دیگه با خدا هم ارتباط برقرار نمیکردم یه سری اتفاقا افتاد منی که تو عمرم کتاب راجع به شهدا نمیخوندم خیلی اتفاقی و از سر بی میلی کتاب سلام بر ابراهیم رو خوندم و انگار دیگه همه چیز فرق کرد...

اگر خواستید توی تاپیکام تایپیک هدیه برا تولد شهید ابراهیم هادی یه بخش از کتابش هست بخونید🌺

هر وقت این پیام به چشمت خورد به نیت ظهور یه صلوات مهمون میکنی؟🌺
منم مثل شما بودم از این نظر و از خیلی لحاظا های دیگه با خدا هم ارتباط برقرار نمیکردم یه سری اتفاقا ا ...

این کتاب عالیه عالی

2714

بابونه جان اگه تونستی از این.تاپیکای امام.زمانیت بیشتر بزن خیلییی خوب بود

اون انگار خار شده بود توی چشم یه عده!😕قفلش کردن 

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
الهی آمین

سلام عزیزم 

تاپیک آخریت قشنگ بود 

فقط یهو دیدم تو پربازدیداست   اومدم بازش کردم دیدم درمورد امام زمانه  تعجب کردم برا اولین بار اجازه دادن تاپیک مذهبی تو پربازدیدا باشه  خواستم بنویسم چه عجب یبار دیدیم تاپیک مذهبی تو پربازدیدا مونده و نترکیده   خب ارسال پیام رو زدم دیدم تاپیک قفله 

.
بابونه جان اگه تونستی از این.تاپیکای امام.زمانیت بیشتر بزن خیلییی خوب بود اون انگار خار شده بود توی ...

قربونت عزیزم. میتونی بیای عضو تاپیک بندگی خدا گلم خواستی صدات کنم.  هرشب نوبت یکی از اعضا که تاپیک امام زمانی بزنند.  شما هم که اینجایی مطمن باش دعوت امام زمانمونی

سلام عزیزم  تاپیک آخریت قشنگ بود  فقط یهو دیدم تو پربازدیداست   اومدم بازش کردم دید ...

ارع قفل شد نی نی یار قفل کرد

سلام عزیزم  تاپیک آخریت قشنگ بود  فقط یهو دیدم تو پربازدیداست   اومدم بازش کردم دید ...

لطف داری عزیزم دعای امام زمان بدرقه زندگیت

2706