2726

شاید واسه خیلیاتون اصلا مهم نباشه این موضوع ، ولی واسه خود من‌خیلی مهم بود ، طوری که اصلا نمیذاشتم کسی ببینه 😑😑 با اینکه فقط یه تیکه کوچیک بود ولی خب وسواس شده بودم روش دیگه 

یه‌راه حل خفن پیدا کردم ولی باور نمیکردم خداییش نتیجه بده چون فکر میکردم همه جا تبلیغه و حالم ار این تبلیغات با عکسای الکی بهم میخورد و نمیتونستم اعتماد کنم ، با اینکه چند بارمحصول رفع تیرگی گرفتم‌ولی خب بدرد نخورد 

سراخر از یکی از بلاگرایی که تو داروخونه کار میکنه راهشو یاد گرفتم 

حیفم اومد به شماها هم نگم.یکبار دیگه هم تاپیک زدم ولی بازم گذاشتم شاید یکی دید و به جونم دعا کرد 😊

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب چجوری 

فرشته بهارم✨ دختری آمیخته به هنر🪅💚چیز‌هایی که می‌شنوی رو زود باور نکنچون دروغ‌ها سریعتر از حقیقت پخش می‌شن :)) بزرگترین اقیانوس آرام هست پس آرام باش تا بزرگ شوی 🌏 ☄️ اما من به تموم چیزایی که گفتن نمیرسی . رسیدم و بازم میرسم💛✨🙌

منم یه کدبانو لایک کنه

فرشته بهارم✨ دختری آمیخته به هنر🪅💚چیز‌هایی که می‌شنوی رو زود باور نکنچون دروغ‌ها سریعتر از حقیقت پخش می‌شن :)) بزرگترین اقیانوس آرام هست پس آرام باش تا بزرگ شوی 🌏 ☄️ اما من به تموم چیزایی که گفتن نمیرسی . رسیدم و بازم میرسم💛✨🙌

یه ضد لک و روشن کننده ی هیدورکینون دار مدیلن خریدم و روزی سه چهار باز زدم روش ، وقتی ام میرفتم حموم قشنگ ک خیس میخورد اسکراب گردو شون میزدم و ماساژ میدادم  و با پن ضد لک استم سل میشستم بعد حموم هم لوسیون میزدم

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   

تازه من ادامه ندادم دیگه وگرنه قشنگ میرفت

2706