2328
2330

شاید واسه خیلیاتون اصلا مهم نباشه این موضوع ، ولی واسه خود من‌خیلی مهم بود ، طوری که اصلا نمیذاشتم کسی ببینه 😑😑 با اینکه فقط یه تیکه کوچیک بود ولی خب وسواس شده بودم روش دیگه 

یه‌راه حل خفن پیدا کردم ولی باور نمیکردم خداییش نتیجه بده چون فکر میکردم همه جا تبلیغه و حالم ار این تبلیغات با عکسای الکی بهم میخورد و نمیتونستم اعتماد کنم ، با اینکه چند بارمحصول رفع تیرگی گرفتم‌ولی خب بدرد نخورد 

سراخر از یکی از بلاگرایی که تو داروخونه کار میکنه راهشو یاد گرفتم 

حیفم اومد به شماها هم نگم.یکبار دیگه هم تاپیک زدم ولی بازم گذاشتم شاید یکی دید و به جونم دعا کرد 😊

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

خب چجوری 

فرشته بهارم✨ دختری آمیخته به هنر🪅💚چیز‌هایی که می‌شنوی رو زود باور نکنچون دروغ‌ها سریعتر از حقیقت پخش می‌شن :)) بزرگترین اقیانوس آرام هست پس آرام باش تا بزرگ شوی 🌏 ☄️
2051

منم یه کدبانو لایک کنه

فرشته بهارم✨ دختری آمیخته به هنر🪅💚چیز‌هایی که می‌شنوی رو زود باور نکنچون دروغ‌ها سریعتر از حقیقت پخش می‌شن :)) بزرگترین اقیانوس آرام هست پس آرام باش تا بزرگ شوی 🌏 ☄️

بگو 😐کاش همون اول بگی 

من همیشه خوشحالم میدانی چرا؟                              برای اینکه از هیچکس برای چیزی انتظار ندارم.انتظارات همیشه صدمه زننده هستند...                                     زندگی کوتاه است،پس به زندگی ات عشق بورز،خوشحال باش و لبخند بزن و فقط برای خودت زندگی کن .                                                               #شکسپیر

یه ضد لک و روشن کننده ی هیدورکینون دار مدیلن خریدم و روزی سه چهار باز زدم روش ، وقتی ام میرفتم حموم قشنگ ک خیس میخورد اسکراب گردو شون میزدم و ماساژ میدادم  و با پن ضد لک استم سل میشستم بعد حموم هم لوسیون میزدم

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   

تازه من ادامه ندادم دیگه وگرنه قشنگ میرفت

یه ضد لک و روشن کننده ی هیدورکینون دار مدیلن خریدم و روزی سه چهار باز زدم روش ، وقتی ام میرفتم حموم ...

عکساشون بزار لطفا

عکساشون بزار لطفا

تو اینترنت سرچ‌کنی میاد عزیزم ، من دیگه بلند نشم دونه دونه عکس بگیرم