2204
2217

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

ان شاء الله که معجزه بشه ناز بانو جان ولی قدر الان و بدون تا میتونی مادرتو ببوس بوش کن از نفس کشیدنهاش لذت ببر...
هفت سال شده که خدای مهربون ، حاجت دلمو نرسونده دستم 😔 الاهی هر کسی دعا کرد برام ، خدا همین الان حاجت رواش کنه 😍
2226
2050
وای خانوما خیلی ناراحت شدم با خوندن این مطالب و میدونم ناراحتی من به اندازه ذره کوچکی از ناراحتی هایی که شما دارید و کشیدید نیست
دخترم عشقم، همه زندگی من، تنها آرزوی برآورده شده ی من از کودکی... دوستت دارم.. خدا نگهدارت باشه.
از خدا میخوام به این وقت ساعت همه مریضارو شفا بده مخصوصا مادر نازبانو جان را و همه رفتگان را بیامرزه مخصوصا پدر باران بهاری جان را٠٠٠٠٠ و امیدوارم به بزرگیش بهتون صبر بده
دخترم عشقم، همه زندگی من، تنها آرزوی برآورده شده ی من از کودکی... دوستت دارم.. خدا نگهدارت باشه.
نازبانو جان مطمىنا درک واقعی از شرایط شما قابل فهم نیست برای من ولی میدونم خیلی خیلی سخته و از خدا میخوام کمکتون کنه و مادرتونو شفا بده، مطمىنا این شرایط برای ایشون هم سخته، خودمون مادریم و میدونیم حسشونو، خدایا خودت به داد هممون برس
دوهفته پیش یکی از آشناهامون رفته بیرون بچه شش سالش نرفته باهاش مونده خونه، بیچاره خانومه زود برگشته دیده کم افتاده رو پسرش خفه شده مرده، الان ده روزه همش به فکر صحنه ای هستم که اون مادر بدبخت دیده
کمدو بلند کرده دیده بچش اون زیره ولی سنگین بوده هیچ کاری نمی تونسته بکنه، خدا به مادرهایی که بچشونو از دست دادند هم صبر بده، صلوات
2051