2726
تو خواب هم نمیدیدم این روزهای وحشتناکو کاش بمیرم
مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای عزیزم فقط خدا بهت صبر و ارامش بده غمیه که تا خر عمر تو دل ادمه و میمونه
بدترین چیز اینه که وقتی خوابت میاد و چشمات از خواب میسوزنن نتونی بخوابی یه بچه شیطون هی چشمتو با انگشت باز کنه و نذاره بخوابی
جیگرم سوخته... کاش فقط یکبار دیگه بتونم با مادرم برم پیاده روی کاش فقط یکبار باهام حرف بزنه مادرم مثل یه تیکه گوشت شده
مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
همسر برادرم که دختر خالم هم بود . همبازی بچگی هام. تو سی سالگی از دست دادیم . الان دو سال و نیم گذشته ولی هنوز داغش برای من تازست. خواستم بگم مرگ عزیزان کلا سخته. حالا هرچی درجه یک تر باشن وحشتناک تره. من از اون روز مرگ رو نزدیکتر حس میکنم. وحشت دارم از این که خانوادم رو از دست بدم.
نازبانو عزیزم مامانت اینقدر حالش بد شده الهی عزیزم خدایا خودت کمکش کن به بچه هاش رحم کن
بدترین چیز اینه که وقتی خوابت میاد و چشمات از خواب میسوزنن نتونی بخوابی یه بچه شیطون هی چشمتو با انگشت باز کنه و نذاره بخوابی
مریم مقدس میفهمم چی میگی منم وحشت دارم برای از دست دادن عزیزام.روزی 5 بار زنگ میزنم خونه بابام و با تک تکشون حرف میزنم هر روز پارسال دختر خاله گلم رو تو 25 سالگی زن جوون از دست دادیم ناگهانی چند ماه بعدش هم شوهر عمم جوونم رو نابود شدیم
2706