2703
2553
نمیدونم هر دوش سخته ولی فکر کنم خواهر برادر جوون
دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 
من پدرمو از دست دادم و خیلی راحت تونستم با این قضیه کنار بیام خدا خودش به ادم صبر میده فکرشو نمیکردم که انقدر راحت به زندگی عادیم برگردم
دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
تا بوده همین بود خدا بهت صبر بده
خدا رحمت کنه باباتو ...ولی جاری من پنج سال قبل باباشو جوون از دست داد ...دو سال بعدش هم داداشش که جوون بود تو دریا غرق شد ..با مرگ داداشش یعنی کمرشون شکست....
خدایا شکرت ب خاطر دو گلی که بهم دادی. مراقب همه نی نی ها باش ودامن همه منتظرا رو سبز کن
خدا رحمت کنه چپدرتو ولی من فکر میکنم هر دوش ادمو داغون میکنه
ز عطرِ حـریم تـو اگر دوریم ،دلخوشیم به نسیمِ گاه گاهِ نگاهـت ...خوب میدانم از هر که تـــو دل بـردی ، خرابِ عشـقت شد ...پس بنگر ما را ؛ به نگاهی ...که دلها، خراب آیاد تـــوست ............ رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
خدا نیاره اون روزو انشالله انشالله من پیش مرگشون شم
ز عطرِ حـریم تـو اگر دوریم ،دلخوشیم به نسیمِ گاه گاهِ نگاهـت ...خوب میدانم از هر که تـــو دل بـردی ، خرابِ عشـقت شد ...پس بنگر ما را ؛ به نگاهی ...که دلها، خراب آیاد تـــوست ............ رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
2706