2726
عنوان

کمک کنید ---لکه بینی---

| مشاهده متن کامل بحث + 101014 بازدید | 64 پست
سلام سارا جان. میزان خونریرزی چقدره؟ رنگش روشنه یا تیره؟
منم تو هفنه 6 هستم . دیروز خونریرزی قرمز داشنم و امروز لکه بینی قهوه ای . سونو هنوز نرفتم. کلی نگرانم
زندگی پرشی دارد اندازه عشق ..... زندگی چیزی نیست که لب تاقچه عادت از یاد من و تو برود
سلام اگر لکه بینی داری و شدت اون کم شده فقط استراحت مطلق داشته باش و غذاهایی بخور که ملین باشه تا مجبور نشی خیلی به خودت فشار بیاری . س ک س هم نداشته باش هیج جوری چون تحریک باعث باز شدن دهانه رحم میشه . واین که نبض داره یه علامت مثبته. بعد از اینکه کاملا خوب شدی دکتر برو و سونو کن.
اما اگر خونریزی رو به افزایش و همراه با لخته است حتما با دکترت تلفنی مشورت کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام ساراجون عطیه هستم 7هفته و 1 روز از بارداریم می گذره.به مدت یک هفته لک بینی تیره داشتم که چند بار رنگش روشن شد.چون در آغاز هفته ششم بودم دکتر گفت استراحت مطلق و عدم نزدیکی سپس در پایان هفته ششم گفت سونو برم برام یکسری قرص پروژسترون به اسم سایکلوژست تجویز کرد و گفت اگر در سونو قلب جنین تشکیل شده بود روزی یک عدد از این شیافها استفاده کن .و همچنان استراحت داشته باش و نزدیکی نداشته باش .از طرفی چون ارهاش من منفی و ارهاش شوهرم مثبت بود بدلیل خونریزی برام آمپول رگام تجویز کرد که زدم.الان 3روز از مصرف شیافها می گذره و لکه بینی من قطع شده.
عزیزم نگرانی نداره منم در ماه دوم وسوم لکه بینی داشتم یکبار هم خون روشن ازم اومد دکتر بهم 10روز استراحت مطلق داد وشیاف روزی 2 تا بعداز یک هفته روزی یکی و گفت نزدیکی نداشته باشم و پله بالا پایین نروم و کار سنگین نکنم مسافرت نرم رانندگی نکنم تو ماشین مواظب باشم این چیزا پیش میاد نگران نباش اول که توکلت به خدا باشه بعد هم خودت مراعات کن تندتند راه نرو کفش پاشنه بلند نپوش شرت وشلوار تنگ نبوش فاق کوتاه نپوش لباسای گشاد بپوش از پله اصلا استفاده نکن
عزیزم من هم تو هفته 6-7 لکه بینی داشتم قهوه ای رنگ هم بود رفتم دکتر بهم ایزوپرین داد خوردم خوب شد وبعد رفتم سونو گفت مشکلی نداری دکترم گفت ایزوپرین بهتیرین درمان لکه بینی تا جنین سقط نشه
2706