2703
2553
عنوان

کمک کنید ---لکه بینی---

| مشاهده متن کامل بحث + 101002 بازدید | 64 پست
سلام
منم هفته 13 2 روز خونریزی سبک با رنگ روشن و بعد تا یک هفته لک بینی داشتم دکتر بهم سیکلوژست و نیفیدیپین داد هفته 16 هم که رفتم سونوگرافی همه چی خوب بود و دکتر سونوگرافی بهم گفت که هر خونریزی نشانه بدی نیس و بعضی خونریزی ها دلیل خاصی ندارند.منم شنیدم که نینی ها پسر لک بینی دارند. نگران نباش فقط سعی کن بیشتر استراحت کنی
سلام بعداز تقریبا یک هفته لکه بینی قهوه ای زیاد که اصلا شبیه پریهای قبلیم نبود بالاخره لکه ها تموم شد ولی من یه کم شک دارم نمیدونم پری بود یا نه ؟ ولی اصلا هیچ حالت تهوعی و نه هیچ نشونه ای ندارم فقط یه کم زیر دلم درد میکنه شماها میدونید یعنی چی ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من هم لک بینی خیلی تیره رنگ داشت درست زمان پریودم به خاطر تیره بودن و اینکه بیشتر شبیه لک بود تا خونریزی رفتم دکتر و متوجه شدم که حامله هستم !روز 4شنبه آزمایش خون تیتر دادم عددش100 بود روز شنبه دوباره تکرار کرد شد 296 دکتر شیاف داده و گفته 1 هفته دیگه بیا معاینه کنم چون تو معاینه ایندفعه ساک حاملگی بسیار کوچیک بوده حالا نگرانم که نتیجه چی میشه چون سال گذشته سقط داشتم و حالا نمیخوام همه اون چیزا دوباره تکرار شه برام دعا کنین دوستان.
2456
آبی جون منهم مثل تو بودم. لکه بینی و زیر دل درد و تاخیر پریود .و بی بی چک منفی. بعد از یه هفته از تاخیر پری بی بی چکم دو خطی شد و آز دادم که تیترم 90 بود. دو روز بعدش بالای 200 بودم اما با اینکه باید هفته 6 می بودم اما یه ساک کوچولوی خالی 4 هفته ای داشتم . هفته ای یه آمپول برولوتون میزدم و بعد از 3 هفته که روزی هزار بار مردم و زنده شدم سونو دادم و نی نیم رشد کرده بود. الان هم 14 ماهشه. ایشالله تو هم همینطوری هستی عزیزم. ولیییییییییییییی استراحت یادت نرههههههههه. شیاف هم خیلی مهمه.
بی تو من با بدن لخت خیابان چه کنم؟؟؟ با غم انگیز ترین حالت تهران چه کنم ؟؟؟
مرسی آدی جون خیلی امیدوارم کردی برام دعا کن که منم نی نی دار شم .دکتربهم 15تا شیاف داده و من هر شب دارم ازش استفاده میکنم شنبه باید برم دوباره دکتر .خدا کنه همه چی خوب پیش بره .برام دعا کنین
سلام . منم باردار شدم . سن حاملگیم 40 روزه . اما 2 هفته می شه لکه قهوه ای رنگ، ترشح قهوه ای ، و گاهی وقتا آخر ادرارم قهوه رنگ می شه مثل خون خشک شده . با اینکه شیاف استفاده می کنم کمتر شده ولی قطع نشده . سونو گرافی رفتم جواب : ساک حاملگی بوده که فاقد کیسه زرد و پلی فتاله . به نظر شما نی نی من عمرش به دنیا نیست ؟ خواهش می کنم جوابمو بدین. هر چی هست . می زارم به عهده ی خدا . نمی دونم با این قضیه امیدوار باشم یا نه .
2714
سلام خانم ها تو رو خدا جوابمو بدید...من تو هفته ششم هستم دیشب بعد از نزدیکی یه لکه خیلی خیلی کم دیدم.....تا امشب خبرب نبود...الان هم چندتا لکه کمرنگ قهوه ای دیدم.....بنظرتون طبیعیه؟؟؟؟؟دکتر هم همین دیروز رفتم......و اصلا برام توضیح نمیده.و فقط میگه مهم نیست....هیچی رو جدی نمیگیره......

تو رو خدا جواب بدید...مرسی گلای من.
شکرت خداجون
2706