2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان خواهشا جواب بدين دكترى تو تهران ميشناسيد كه عمل واريكوسل رو با ميكروسرجرى انجام بده؟ خواهشا ...

دکتر امید پویان هست 

77670690 (دوشنبه و پنجشنبه قبل از ظهر تماس بگیرید)
البته من هنوز از عملم پیش ایشون نتیجه نگرفتم

سلام.

بله دکتر فریدون خیام فر به صورت میکروسرچری عمل میکنن.

من که خیلی قبولش دارم من اولش تو صداسیما شبکه سه دیدم رفتم پیشش والبته همسرم مشکل داشت که خدا رو شکر باردار شدم و بعدش چند نفر دیگه هم فرستادم هر کی رفته راضیه دلسوز کاربلد و البته به صورت لاپاراسکوپی هم انجام میده که نیازی به چند روز رو تخت افتادن اینا هم نداره

2728
سلام . همسرم امروز صبح ساعته ٩ عمل شدن پيش دكتر فريدون خيام فر. اميدواريم كه نتيجه بده.

سلام
ببخشید
میخواستم بپرسم وضعیت همسرتون قبل از عمل چطور بود و نتیجه عملشون چطور بود؟
در کل از دکترتون راضی بودید؟

سلام ببخشید میخواستم بپرسم وضعیت همسرتون قبل از عمل چطور بود و نتیجه عملشون چطور بود؟ در کل از دکتر ...

عزيزم همسرم ارديبهشت عمل كردن . راستش بخوام بگم توي تعداد تأثير داشته ولي توي مورفولوژي نه. و اينكه مجبور شديم آي وي اف كنيم كه اونم منفي شد.

سلام . همسرم فردا قراره عمل واریکسل نوع سه هم چپ ووهم راست انجام بده . به خاطر شرایط مالی مجبور شدیم در یه بیمارستان دولتی انجام بدهیم . توکلمون به خداست . ممنون میشم که برامون دعا کنید که انشاالله عمل خوب پیش بره و در نهایت نتیجه بخش باشه 

35سالمه،در انتظار اولین فرزند ،بیش از ۴ سال در اقدامم🌹خدایا امید کسی رو نا امید مکن🌺
سلام به خانم ها و آقایان این تاپیک.....همسر من یک بار از اسپرموگرام انجام داده...:motility: 37% , mo ...

اگه دنبال یه دکتر اورولوژ خوب می گردی من دکتر محمد رنجبری رو معرفی می کنم بهت واقعا تو کارشون دقیق اند  و خیلی با تجربه

2738

بچه ها شوهر من باید عمل واریکوسل انجام بده خیلی دنبال دکتر گشتیم چند نفر بهمون دکتر تراب پرهیز را معرفی کردن و میگن دکتر خیلی خوبیه . اومدم اینجا گفتم شاید کسی ایشون رو بشناسه و کمکمون کنه . دکتر گفته اگر عمل کنه بعدش می تونه بچه دار بشیم .

2706