2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

همسر من واریکوسل درجه ۲ داشت 

یک سال تحت نظر دکتر امید پویان بود و با خوردن قرص های گرون که فقط از داروخانه بالای مطبش میتونستی پیدا کنی و آزمایش اسپرم دادن وقت و هزینه مون رفت و آخر هم که تصمیم به عمل کردن گرفتند و گرفتیم چون دفترچه همسرم نیروهای مسلح بود گفت من فلان بیمارستان میام عمل میکنم اما قبلش باید بیاین مطب و ۳ تومن دستمزد من رو پرداخت کنید!!! 

اما خدارو شکر ما با یک دکتر نه چندان معروف در اینترنت آشنا شدیم از طریق معرفی 

دکتر یوسف البرز متخصص کلیه مجاری ادراری و عقیمی مردان

ایشون سالها تجربه دارند و پزشک زمان جنگ بودن و کل تبریز ایشون رو میشناسند

با یک معاینه گفتند فقط با عمل خوب میشی و از یک هفته بعد از عمل هم باردار میشی! 

و من از اطمینانی که به حرفشون داشتند سوال کردم 

ایشون گفتند من ۳۰ ساله عمل میکنم و مریض هام رو میبینم که فوری بعدش باردار میشند

خلاصه همون هفته یعنی خرداد ۹۶ همسرم رو در کلینیک میرداماد عمل کردند با هزینه ۳ میلیون تومان که کلش به کلینیک پرداخت شد 

یک هفته بعد از عمل همسرم پیششون رفت و هیچ مشکلی نداشت نه اب اورد نه ورم غیرعادی کرد و جای بخیه ها هم یک ماهه خوب شد

اما جالب قضیه اینجاست که من ۱۰ روز بعد از عمل باردار شدم!!!! خودمون هم باورمون نمیشد

حتی من ترسیدم که نکنه مشکلی پیش بیاد یا اسپرم ها هنوز سالم نبوده باشند

اما الان که چهار ماه و نیم باردارم همه ازمایشات خوب بوده و غربالگری اوکی بود و حتی برای اطمینان تست cell free dna هم دادم و خدارو شکر همه چی خوب بوده

من چون خودم پارسال سقط داشتم و یک سال دوندگی و استرس داشتم برای واریکوسل همسرم

با دیدن و حرف زدن با دکتر یوسف البرز و نتیجه دیدن سریع خودم رو مدیون ایشون میدونم و دوست دارم بقیه اگه خدایی نکرده مشکل اینچنینی دارند هم ایشون رو بشناسند و بهشون اعتماد کنند

مطب دکتر یوسف البرز: 

خ ولیعصر بالاتر از سه راه بهشتی دست راست ساختمان پزشکان

2714

سلام كاملا با نظر مارياس موافقم بعضي دكترا با اينكه خيلي اينجا واسشون تبليغ الكي ميشه ولي اصلا انصاف و دانش ندارن هم مريضو سركيسه ميكنن هم خيلي الكي زير تيغ جراحي ميندازن يكي ازين دكترا كه خيلي هم تو ني ني سايت واسش تبليغ شد وًماهم گول همين تبليغ رو خورديم دكتر اميد پويان بود واقعا بي انصاف ترين دكتري هست كه من ديدم 

سلام. عملشون به خوبی انجام شد انشاءالله؟!  راضی هستید؟هزینه ی عمل چقدر شد؟!

سلام. بله عملشون خوب بوده. پيش دكتر هم رفتيم گفتن كه اقدام كنين تا ٦ ماه اگه حامله نشدين بياين . 

پيش دكتر فريدون خيام فر عمل كردن و هزينشون شد ٣/٢٠٠/٠٠٠ تومان 

سلام. این نتیجه آزمایش همسرمه ممنون میشم که کمکم کنید. این ازمایشو 5 روز بعد از آخرین انزال گرفت. li ...

سلام عزیزم.ببخش میتونم ی چنتا سوال راجب واریکوسل همسرت و باردارشدنت بپرسم؟

2706