2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خانوم مهرنگار شما لطف دارین.
من همون طور که تو اطلاعات کاربریم نوشتم،نقشه کشی ساختمان خوندم.این اطلاعاتم رو از زمانی بدست اوردم که خودم دگیر بیماری واریکوسل شدم.از اون موقع خیلی دربارش مطلب خوندم.تو نت گشتم،تو چنتا وب سایت پزشکی عضو شدم و پیش این دکتر و اون دکتر و رفتم و لا به لای بیماری خودم این اطلاعات رو بدست اوردم.
البته فکر نمیکنم اونقدر هم اطلاعات داشته باشم که شما فرمودین.
< کــــامـــــــــــــی >
سلام به همگی
من رفتم دکتر زنان آزمایش شوهرمم بردم دکتر گفت با 5 میلیون اسپرم اصلا ای وی اف هم نمیشه انجام داد
برای شوهرم سونو رنگی از بیضه داده و آزمایش تیروئید و تستسترون و از این جور چیزها
از اون روز کارم شده گریه. شوهر من چند ساله که بیضه چپش درد میکنه و میله جنسیسش که خیلی خیلی کمه در ضمن مشکله کم کاری تیروئید هم داره ولی قرص تیروئید رو مصرف میکنه
تو رو خدا کمکم کنید اگر واریکوسل باشه خوب میشه یا نه؟
2728
خانوم فرانک
اولا خدمتتون عرض کنم که میل جنسی ارتباطی با واریکوسل نداره.دوما اگه واریکوسل داشته باشن،چیز نگران کننده ای نیست ،با یه عمل ساده خوب میشن.سوما تو همین سایت یکی از کاربران که همسرشون ازو اسپرم بودن به طور طبیعی باردار شدن.ازو اسپرم یعنی اینکه در هر میل مایع منی کمتر از 500 هزار اسپرم وجود داشته باشه.تعداد اسپرم همسر شما که 5 میلیونه.
در باره عوارض این قرصها بر روی اسپرم از دکتر ارولژ سوال کنید بهتره
خانم فرانک با هزار تا دارو و دوا میشه تستسترون خون رو بالا برد ، تا جائی که حتی امکان ریزش مو باشه !!!! اینه که نگران نباشید و اگه عمل لازم بود ، عمل کنید .. پست منو تو این لینک بخونید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=13400&postID=1188897
تا جایی که من میدونم تیروئید انرمال در مردان باعث ضعف در حرکت اسپرم میشه نه تعداد و شکل اسپرم.ولی مهم اینه که تاثیر سوء داره
تا آقا کامی بیاد ، بگم ، ما چند ساعت بعد از عمل حرکت کردم .. چون دی کیلنیک بودش باید همون روز می رفتیم خونه و من حدس می زنم شوهر شما ، دو طرفه عمل کرده باشه ... شوهرش شما بهترین کاری که می تونه کنه ، اینه که فعلاً جائی نشینه ، یا راه بره یا تو تخت باشه ، چون بیضه اش ورم داره .....
خانم یاس سلام ببخشید 2روزه درگیر کاری هستم فرصت نمیکنم بیام.الانم دارم ناهار میخورم باید زود برم انشاالله فردا در خدمتتون هستم .
بازم ببخشید.شرمنده
2706