2726
عنوان

بچها بنظرتون این قسمت میصرفه؟

323 بازدید | 8 پست

این رنگ سرویس میخوام بخرم 

و این رنگو و طرح و دوخت رو جایی ندیدم 

اقلام انتخابی شما با ترکیب پارچه مخمل و کتان نخ ترک👇👇👇👇

✅سرویس خواب مسافرتی 3تیکه سایز 3سال :795تومان

✅تشک گاردار به همراه بالش سایز 3,مناسب تا سن یک و نیم سالگی کودک :695تومان +45تومان پاپیون و آویز ستاره جلوی تشک 

✅تشک و بالش سایز 6الی7سالکی کودک :590تومان 

✅لحاف بزرگ سایز 130*70:. 560تومان 

✅عروسک برجسته بر روی لحاف در صورت تمایل :95,تومان 

✅بالش سایز 40*50به همراه الیاف پرشده درجه یک کره ای : 195تومان 

✅تشک چه تعویض دو جیب مدل کیف دستی:335تومان 

✅ساک لوازم سایز متوسط:445تومان 

✅بند بلند رو دوشی مخمل ساک لوازم :98تومان 

✅عروسک برجسته بر روی ساک لوازم در صورت تمایل :88تومان 

✅هزینه پستی و بسته بندی این اقلام:165تومان

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

جمعا ۴ تومن میشن این چیزایی که نوشتم 

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این گهواره خطرناکه  بچه یه ذره به پهلو غلت بزنه چپه میشه ،بچه میفته

اینو نمیخرم

2728

سلام سلام مبارکه به خوشی ببین گهواره بهت گفتن این ارتفاعش کمه اگه خواستی بخری حضوری برو گهواره عالیه،اون که عبن کاایکه میکونه بدرد نمیخوره ولی تشک لبه دار خوبه میندازی رو پات راحت میتونی بزاری زمین بعدا از پوشک بخوای بگیری میتونی بزاری داخل این بزرگشو بخرپتو یه عالمه مصرف داری ده تا داشتم،خشک کن شش تا تا دو سالگی کافیه برات،کفش چ پاپوش نخر چون بچه ها بیشترشون پا نمیکنن بزار راه افتاد بخز یه دونه دکوری بخر،کلاه شالکردن از الان دنبالش باش سمت ما به زور پیدا مردیم،به نظر من بافتنی یاد بگیر چهل تیکه بباف طرح جغد با پروانه  یا گل یا ساتن بگیر بدوز تنیز دیده بشه خیلی قشنگ میشه فقط هب نشوری کج میشه،اکع شیرخشکی بشه مثرف فلاکست زیاد میشه دوتت فلاکس برای ماه اول لازمه چون چقت نداری بچه تند تند بغل و بخوابونی کار خونه کلافه میکنه،بند پستونک خوبه،از داروخونه تب سنج دیجیتال بخر خیلی واحبه واکسن میزینی اینا لازمت میشه،یه دماسنج خونه بگیر دما خونتو درست کنی چون بچه رو هوا خونه حساسه،پماد یوختکی سودکرم یا موستلا یا کیکی واکی بود فکر کنم همین سه تا خوبن،دستمال مرطوب اصلا نکیر عفونت میاره یه دونه بگیر محبور شدی مصرف کنی با دستماا بهترین راه تمیز کردنه،پستونک چ شیشه شیر بی بی لند بگیر اولین شیشه شیر ضد نفخ بگیر چون تازه می خواد شیر خوردن یاد بگیره اگه شیرخشکی بود باید بعد شیرخشک اب بدی،قطره نفخ باید بدی،رختکن بچه چون شستن لباس زیاد داره جا نداری بخر کمکت باشه،شامپو فولیکا بوه بزن به موهاش جفجغه پاروه ای نده اب دهن میزنه میخوره عفونت میره دهنش

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

بعدم خواهر شوهرت اسم بچتم پرسیدم بگو هنوز پیدا نکردم قراره باباش بگه یا منو شوهرم اسمو به کسی نمیگیم تا بدنیا بیاد.کسی گفت دختره بگو خدا به شما پسر داد نیایید دخترمو بگیرید یا بگو خدا کنه یه عقلی بهت بده که جای خدا نشستی دختر و پسر میکنی یا بگو خودت دختر شدی پدر مادرت گناه کردن یا ایرادی چیزی داری پشیمونی منو شوهرم عاشق دختر بودیم آرزو شوهرم بود خداروشکر خدا بهش دخترشو داد از روزی که اومده پربرکت بود برامون بزن دهنشون،موقع واکسن قطره پاراکید هم بزن بهش بده خیلی عالیه هم نمیپره تو کلو بقیه قطره ها میپره تو گلو

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
سلام سلام مبارکه به خوشی ببین گهواره بهت گفتن این ارتفاعش کمه اگه خواستی بخری حضوری برو گهواره عالیه ...

علیک سلام عزیزم ممنونم سلامت باشی 

نه این گهواره رو نمیخرم تصمیم دارم یکی از بازار بخرم که بشه کنار تختم باشه انشاءالله 

بعد من میخوام شیر خودمو بدم بازم فلاسک لازمه؟ 

و ما شهرمون گرمسیره فقط دوماه زمستون سرده که اونم تو خونه ایم با بخاری 

دکت گرم بابت راهنماییتون

بعدم خواهر شوهرت اسم بچتم پرسیدم بگو هنوز پیدا نکردم قراره باباش بگه یا منو شوهرم اسمو به کسی نمیگیم ...

نه به کسی نگفتم در این باره

علیک سلام عزیزم ممنونم سلامت باشی  نه این گهواره رو نمیخرم تصمیم دارم یکی از بازار بخرم که بشه ...

گهواره این مدلی خیلی بدردت میخوره راخت شبا درجا می خوابن غافل نشو چون منو شوهرم تا پتو مسافرتی برمیداشتیم داغون شدیم،ایشاالله راحت زایمان کنی کنار تخت آره خوبه ولی عین من اشتباه نکن شش ماهش شد یا نه ماهگی شیر شب قطع کردی بزار اتاق خودش چون بوه من نمی تونم بزارم اتاقش ولی روژین دوستم شوهرش شش ماهگی جاشو عوض کرد راحت شد،قابل نداره رفیق ،من شیرم روز سوم میاد چون نمیدونی شیرت کی میاد با خودت بیمارستان ببر ولی شیشه نده دهنش تلاشتو بکن شیرخودتو بخوره بعد خودتم اون شیر از جونت میره ویتامین حتما بخور سوال داشتی منو و روژین هستیم