2410
2553
عنوان

من جغدم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 111 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش میشد اینجا گروه زد مثل واتساپ و راحت حرف بزنیم

اره خوب میشد

هفتمین کاربریمه همشم خودم لغو کاربری زدم دیگ شماره نداشتم باشماره همسایه اومدم😂😂مجبورم میفهمی مجبوررر
مثل من که الان بین این دوتا ساندویچ شدم دوتایی یه جوری چسبیدن انگار من فرار میکنم😂

دقیقا منم تو همچین شرایطی هستم😂

هفتمین کاربریمه همشم خودم لغو کاربری زدم دیگ شماره نداشتم باشماره همسایه اومدم😂😂مجبورم میفهمی مجبوررر
2456
دقیقا منم تو همچین شرایطی هستم😂

جدی 😂😂😂خدا بهمون صبر بده

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉
جدی 😂😂😂خدا بهمون صبر بده

الان یکی زدم به سرم سر درد شدم ازحرصم رفته دستشویی دیدم داره با آب بازی میکنه 

شبه  میخواین یکم بترسید؟ البته کاملا واقعیا حتی تاپیکم زدم

اره بگو

2714
الان یکی زدم به سرم سر درد شدم ازحرصم رفته دستشویی دیدم داره با آب بازی میکنه 

دختر منم جدیدا با پدیده اب بازی اشنا شده هرروز وانش دستشه با اون اردک پلاستیکیش میخواد بره تو حموم 😄

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉
اره بگو

اتفاقای معمولی داره میوفته برام اما انقد زیاده میترسم

مثلا وسایل خونه‌م رو نشونه میذارم فردا میبینم جابه جا شدن

یا برق رو رووشن میکنم میرم حیاط میام میبینم خاموشه یا بلعکس

دیووونه شدم دیگه

اتفاقای معمولی داره میوفته برام اما انقد زیاده میترسم مثلا وسایل خونه‌م رو نشونه میذارم فردا میبینم ...

انشالله خیره شاید زیادی حساس شدی شایدم یه چیزی هس خودتو بیخیال نشون بده اگه دیدی داره اتفاقایه بزرگتر میوفته یه پیج اینستا هس میدم بهت ازاون سوال کن مدام لایو میزاره تولایو باید سوال کنی استاد هستش

انشالله خیره شاید زیادی حساس شدی شایدم یه چیزی هس خودتو بیخیال نشون بده اگه دیدی داره اتفاقایه بزرگت ...

به خدا زیاده خیلی ام زیاده اینا برای امروز بود 

میشه بدی آدرس پیج اینستایی ک میگی رو عزیزم

به خدا زیاده خیلی ام زیاده اینا برای امروز بود  میشه بدی آدرس پیج اینستایی ک میگی رو عزیزم

2706