2737
2739

چطوری هم بهشون میگه خاله هم عمه؟

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!

قسمت اول نمیدونم دومش بود توضیح داد من با اینکه دوبار نگاه کردم بازم نفهمیدم 😐🔪

زهوشیاران عالم   هرکه را دیدم غمی دارد                       دلا دیوانه شو     دیوانگی هم عالمی دارد                          یع آرمی دو آتیشه ♡BTS♡                                     میشع الان که داری امضامو میخونیع برا حاجت رواییم هم یه صلوات بفرستی🙏🏻
قسمت اول نمیدونم دومش بود توضیح داد من با اینکه دوبار نگاه کردم بازم نفهمیدم 😐🔪

عجب😂😂

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مامان حمید لولایی با بابای شهره لرستانی ازدواج کرده و بعدش بچه دار شدن،خود حمید لولایی و شهره لرستانی هم زن و شوهرن،بخاطر همین پروانه و پونه هم عمه و هم خاله شهرام میشن

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
بابای پری (مامان شهرام) با مادر اوسا(بابای شهرام) ازدواج کردن صاحب دو تا دختر شدن(پروانه و پونه) خب ...

اهاااااا

من چه قد منحرفم😐 

به جاهایی که نرفتم 😂😂🔪

زهوشیاران عالم   هرکه را دیدم غمی دارد                       دلا دیوانه شو     دیوانگی هم عالمی دارد                          یع آرمی دو آتیشه ♡BTS♡                                     میشع الان که داری امضامو میخونیع برا حاجت رواییم هم یه صلوات بفرستی🙏🏻
2738

وای چه گیج کننده ممنون از همتون