2733
2734
عنوان

مسافرت با قطار ..چیا ببرم 🤔

2748 بازدید | 43 پست

خانوما من تا حالا با قطار مسافرت نرفتم انشالله اگه امام رضا بطلبه قراره با قطار بریم مشهد

دوتا بچه کوچیک هم دارم

چیا لازمم میشه برا داخل قطار؟؟ حدود ۲۴ ساعت تو راهیم

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.

مثلا زشته با خودم سبد پیک‌نیک ببرم داخلش لیوان و غذا و فلاسک و بشقاب بزارم؟؟؟

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.

التماس دعا 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
التماس دعا 

محاج دعا

انشالله بطلبه حتما

2738
ه بابا مردم با زیر شلواری می‌گردن، ولشون کنی همونجا پیک نیک میزارن غذا میپزن

واقعا😅

نه مشکلی نداره!بنظرم چون بچه داری خیلیم طبیعیه 

دوسه روزه بارون میاد و سرد هم شده ولی باز گرم.میشه یکی دوتا لباس گرم برای احتیاط بیاری

التماس دعا

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

نه زشت نیست اصلا، ولی سعی کن یه غذایی ببری که نیاز به بشقاب و قاشق و چنگال زیاد نباشه، غذای ساندویچی ببرین، مثلا ساندویچ شامی، فلافل، برای صبحانه هم از این پنیرای کوچیک بگیرین با یه بسته نون لواش و گردو، زیاد سنگین نکنین بارتون رو 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
سبد پیکنیک یه غذا مثل کتلت  میوه وتنقلات  اگه حساسی ملافه  لباس راحت

لباس راحت🙄🤔

چای تو فلاسک وآب  میدن با یه  بیسکویت ولی شما یه وعده غذای حاضری وردار نون پنیر گوجه خیار هم بردار برای بچه ها وجودتون بیسکویت وکیک واگه تونستی آجیل هم خوبه بردا با میوه من هر سال میرم با خانواده  عید هم باز رفته بودم تو حرم منو هم یاد کن زیارت قبول التماس دعا🤩🤩

2706