عرض 90 باشه باید چند متر بخرم؟ 

پارچه نخی هست

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اندازه پارچه خیلی به عرضش ربطی نداره

شما یه قد مانتو و یه قد استین باید بخری.

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2728

از خود پارچه فروش بپرس. بهت میگه

فقط نخی از قد اب میره ها

بلندتر بدوز. ۳   تا ۵ سانت

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
اندازه پارچه خیلی به عرضش ربطی نداره  شما یه قد مانتو و یه قد استین باید بخری.

واا چطور ربط نداره اگر لاغری که بتونه خیاط الگو پشت و جلو کنار هم بذاره یه قد و یه قد استین به علاوه ده اگر لاغر نیستی دو قد و یه قد استین 

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚

خوشم میاد بعضیا با اطلاعات اندک یا نادرست نظر میدن .برا عرض ۱۵۰ .دومتر یا ۱۷۰ سانت برا عرض نود دو برابر فکر کنم بازم بپرس

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

دو قد لباس ویک قد آستین میخاد واینکه اگه یقه سنگین (آمریکایی انگلیسی)مبخای ۳۰سانت بیشتر بگیر 

اگر هم نخی هست پارچه ده سانت بیشتر بگیر وقبل برش حتما پارچه رو بشور ،چون آبرفت داره وبعد تو تن کوتاه و تنگ میشه