2204

عرض 90 باشه باید چند متر بخرم؟ 

پارچه نخی هست

لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

اندازه پارچه خیلی به عرضش ربطی نداره

شما یه قد مانتو و یه قد استین باید بخری.

☘🍀🌱🌿🍀سر گروه رز سبز🌿🌴🌳🍀☘🌱تاپیک وزن گروه سبز    چالش از ۲۲ فروردین تا ۲ اردیبهشت    ( روزی  ۲۰ تا چرخش روسی. ۱۵ تا شنا رو دیوار. حذف کامل قند مصنوعی.فقط خرما روزی ۴ عدد. عسل یک ق چای خوری مجاز هست.)

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306

از خود پارچه فروش بپرس. بهت میگه

فقط نخی از قد اب میره ها

بلندتر بدوز. ۳   تا ۵ سانت

☘🍀🌱🌿🍀سر گروه رز سبز🌿🌴🌳🍀☘🌱تاپیک وزن گروه سبز    چالش از ۲۲ فروردین تا ۲ اردیبهشت    ( روزی  ۲۰ تا چرخش روسی. ۱۵ تا شنا رو دیوار. حذف کامل قند مصنوعی.فقط خرما روزی ۴ عدد. عسل یک ق چای خوری مجاز هست.)
اندازه پارچه خیلی به عرضش ربطی نداره  شما یه قد مانتو و یه قد استین باید بخری.

واا چطور ربط نداره اگر لاغری که بتونه خیاط الگو پشت و جلو کنار هم بذاره یه قد و یه قد استین به علاوه ده اگر لاغر نیستی دو قد و یه قد استین 

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖

خوشم میاد بعضیا با اطلاعات اندک یا نادرست نظر میدن .برا عرض ۱۵۰ .دومتر یا ۱۷۰ سانت برا عرض نود دو برابر فکر کنم بازم بپرس

با احمق بحث نمی کنم و می گذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند..( جرأت کنید زشت باشید! اگر موسیقی بد را دوست دارید، رک و راست بگویید.خود را همان که هستید نشان دهید. )
2050

دو قد لباس ویک قد آستین میخاد واینکه اگه یقه سنگین (آمریکایی انگلیسی)مبخای ۳۰سانت بیشتر بگیر 

اگر هم نخی هست پارچه ده سانت بیشتر بگیر وقبل برش حتما پارچه رو بشور ،چون آبرفت داره وبعد تو تن کوتاه و تنگ میشه