2726
عنوان

یه آدم دیگه شدم😶😢

128 بازدید | 11 پست

منی که تا حالا امتحان زیر ۱۸ نداشتم (البته همیشششه ۲٠ بودم برام عادی بود و بی تفاوت بودم)

اما الان دیگه نمره هام افتضاح شده

شاگرد اول بودم اما الان......🥺

فقط هم بخاطر کرونا😢

درسم دوباره مثل قبل میشه؟؟؟🥺

شنیدم دعای نی نی سایتیا معجزه میکنه،میشه اگه دلت راضیه یه صلوات برای موفقیتم بفرستین؟دلمو شاد کنین🥺♥

اگه تلاش کنی اره

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗تو دل آدما دنبال خدا بگرد نه ظاهرشون😊کاربری دست سه نفره🙃

بابا مهم نیس این نمره ها:///تو کنکورتو خوب بده ب اینا چیکار داری

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انشالله 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

درست مثل قبل میشه 

به شرطی که زیاد گوشی دستت نگیری و درسارو خوب بخونی 

باور کن از این گوشی هیچ سودی نمیبری ولی با همون درس به جاهای خوب می تونی برسی

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا