2410
2553
سلام به. دوستای گلم آیا این آمپول عوارض داره؟ چ مراقبتایی لازم داره؟ خیلی استرس دارم قراره هفته آینده تو 29 هفته بزنم
‎درست زمانی که بین همه اگرها وبایدها وچون وچراهامصمم میشوی بنشینی وبر سر سجاده مهرش وازخدا نام مادررا التماس کنی، آن زمان است که خدا نعمتش را...منتش را... بر سرت تمام کند ونام زیبای مادر را برازنده باقی اسمت کند قصه تنهایی روزهای زندگیت تمام میشود.یکی می آید که تو به لطف بودنش بهترین حس ها راتجربه می کنی وبه ضمانتش وام مادرانه میگیری.. radvin dalile zendegi maman 2 shahrivar zamini shud
بنظرم همون که برای تشکیل شدن ریه جنین هست رو میگی،منم زدم چهارتا اما از هفته سی به بعد زدم،فک نکنم عوارض خاصی داشته باشه ،واسه آینه که اگه احیانا زایمان زودرس داشتی جنین ریه اش تشکیل شده باشه از لحاظ تنفس مشکل نداشته باشه
یه پسر دارم شاه نداره..صورتی داره ماه نداره...
https://tele gram.me/HazinehayeNabarvari دوستای گلم این لینک کانال حمایت از هزینه های ناباروریه جهت ماهایی که در آرزوی مادر شدن می باشیم هست..... هر کی دوست داره حتی اگه مادر هم شده برای حمایت از هزینه های بسیار زیاد میکرو مارو حمایت کنه تا شاید ما هم با این روش روزی مادر بشیم لطفا توش عضو بشین.... فقط جهت عضویت فاصله تل و گرام رو بردارین.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720