2297
عنوان

دیگ نمیکشم نه فکرم نه قلبم

68 بازدید | 8 پست

بچها من الان ده روزه شوهرم بیخبر گذاشته رفته تو اون یکی تاپیکم هس بیخبر بعد دوروز پیام داد رفتم فلان جا رفتم ترک کنم حالم خوب بشه بیام افسرده شدم ولی رفته خونه خواهرش منم اومدم خونه بابام وکیل گرفتیم ولی هنوز گفتیم اقدام نکنه با دوتا بچه دارم دق میکنم چرا بیخبر منی که همه جوره پشتش بودم همیشه کمکش کردم سه ساله نذاشته بودم کسی بفهمه اعتیاد داره اخرش مامانش فشم داد که پولاشو بالا کشیدم مادرشوهرم شنیده که خونه به اسمه منه یکمم طلا اینا خریدم داره دق میکنه که طلاق بگیرم اینا میمونه برا من از خداشونه زندگیمون ازهم بپاشه شوهرم واقعا ادم بدی نبود بد شد بدش کردن از زندگی سردش کردن

هفتمین کاربریمه همشم خودم لغو کاربری زدم دیگ شماره نداشتم باشماره همسایه اومدم😂😂مجبورم میفهمی مجبوررر

الان شوهرم هرروز پیام میده دعوا میکنیم بحث میکنیم همش حرفایه تکراری دیگ خستع شدم دیروز ابه پاکی رو ریختم دستش تا امشب بهش وقت داده بودم بیاد و حرف بزنیم نیومد الانم پیام داده جواب ندادم 

هفتمین کاربریمه همشم خودم لغو کاربری زدم دیگ شماره نداشتم باشماره همسایه اومدم😂😂مجبورم میفهمی مجبوررر

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیشه باهاش صحبت کنی ؟ مشاور رفتین ؟ 

نمیاد که رودر رو حرف بزنیم رفته یه شهر دور خونه خواهرش خدا ازشون نگذره که دارن زندگیمو خراب میکنن

2306
بیچاره بچه ها

من واقعا خونه بابام هیچ کمبودی ندارم بچهامم حالشون اینجا خیلی خوبه روحیشون همه چی خوبه

فعلا که برد باهاته چون همه چیط به اسمته

اگه مشکل خاصی غیر از اعتیاد نداره با روحیه دادن کمکش کن ترک کنه 

واقعیت اینه که این مواردی که درباره خانواده شوهرت داری میگی ربطی به شرایطت نداره و اگه همسزت اعتیاد هم نداشت این مسائل باز هم وجود داشت😉(نمیتونم بیشتر توضیح بدم بهت) 

فعلا فقط با همسرت صحبت کن و با محبت و آرامش اونو جذب خودت کن تا برنده مطلق بشی

ان شالله درست میشه

ترجمه متون تخصصی و مقالات با کیفیت عالی و با قیمت توافقی09107681549ترجمه تحقیق تایپ پاورپوینت و... دوستای گلم فایل یا توضیحاتتونو به واتساپ بفرستید🌹
فعلا که برد باهاته چون همه چیط به اسمته اگه مشکل خاصی غیر از اعتیاد نداره با روحیه دادن کمکش کن ترک ...

ممنون عزیزم اره میخام ازحرص مادرشوهرمم که شده بیاد دیگ نمیدونم چیکار کنم دعا کن برام فدات

ممنون عزیزم اره میخام ازحرص مادرشوهرمم که شده بیاد دیگ نمیدونم چیکار کنم دعا کن برام فدات

دعا کن نماز بخون ختم صلوات بردار

من از ختم صلوات زیاد حاجت گرفتم

ترجمه متون تخصصی و مقالات با کیفیت عالی و با قیمت توافقی09107681549ترجمه تحقیق تایپ پاورپوینت و... دوستای گلم فایل یا توضیحاتتونو به واتساپ بفرستید🌹