2726

من بعد ۴ سال با سختی باردار شدم  از اولم عشق دختر بودم و هستم.هیچوقتم تو طول اقدامم نمیگفتم خدایا همین الان بهم بچه بده میگفتم هر وقت صلاحه.وقتیم اومد گفتم هر جنسیت که حلاله 

بقیه میگفتن اینو بخور اونو بخور این دعا و اون دعا بخون که پسر بشه و کلی خرافات 

سونو به من گفت احتمال خیلی زیاد دختره

منم حسم میگه دختره و عشق درونم به دختر

وقتی به بقیه میگم یجوری خشک تبریک میگن😞

امروز خواهرشوهرم پرسید

گفتمش

بعد گفت اع بیتربیت مگه نگفتم پسر بیار

حالا هی از این خیاط به اون خیاط باشی براش لباس بدوزی(لباس محلیمون خیلی خیلی گرونه )

بعدم فهمید ناراحت شدم گفت دخترم خوبه حالا دختر برات ظرف میشوره خونه جارو میزنه😑😏😏

من تصورم از اینکه بچه بیارم اصلا این نبود

میگفتم از تنهایی در بیام.و یه ادم مفید تحویل جامعه بدم

😭خیلی حس بدی دارم

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو هم با خنده بگو خدا به هرکسی سعادت داشتن دختر نمیده، ولی خدا مارو لایق دونسته، بعدش هم هر دو تاش عزیزه

یه روح نقاش،تو کالبد یه فضانورد که قراره دکتر بشه✨از بدو تولد پرسپولیسی بودیم و هستیم😍❤️میراکولر🐾🐞عاشق خون آشام ها🧛🏻‍♀️❤️من ایرانم رو دوست دارم، سرزمین جدم کوروش بزرگ، سرزمین اجدادم، هویت و شناسنامه ام🤍داشتم توی سیاهی و ناامیدی غرق میشدم تا اینکه اونا رو پیدا کردم، اونا باعث شدن دوباره نور رو ببینم✨پس قبل از اینکه جلوی من به اونا توهین کنی، اینو یادت باشه اونا هزاران کیلومتر از من دور بودن و حتی منو نمیشناسن، اما حالم رو خوب کردن و قلبی که دیگران شکستن رو ترمیم کردن🫂،ولی تو هیچ کاری برای خوب شدن من انجام ندادی، پس لطفاً اظهار نظر نکن، اونا هفت تا فرشتن، من به این ایمان آوردم✨💜BTS and Army forever
2728

محلشون نده بچت که دنیا اومد جلوشون ببوسش و قربون صدقه ش برو و بچتو با حرف ها و حرکاتت بالا ببر تا مجبور بشن بهش احترام بذارن وقتیم کسی جنسیت پرسید با ذوق بگو دختره

چرا تیکرت آبیه؟؟

مگه برا بقیه بچه میاری؟

عصر باهمسرم دخترم رفتیم بیرون.

وقتی باد میزد به موهای موج دارش دلم میخاست بخورمش.

کلی راه رفتبم تا براش توت بگیریم.

دختر یعنی انرژی خونه😍😍

چندهفته ای؟

۱۴ هفته

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

دختر فرشست دختر همدمه دختر تاجه سره 😍من خودم دارم روزی هزار بار خداروشکر میکنم بابتش🤗

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉
تو هم با خنده بگو خدا به هرکسی سعادت داشتن دختر نمیده، ولی خدا مارو لایق دونسته، بعدش هم هر دو تاش ع ...

😔اصلا جواب نمیدم

2706