2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خدا دختراتو حفظ کنه و عاقبت ب خیر بشن ب جنسیت نیست ک ب ادب و تربیته وگرنه ۱۰ تا پسر نا خلف داشته ب ...

دقیقا همینو گفتم تو دوست و اشنا چند تا هستن پسردارن همه اش دنبالشونن از بس گند میزنن

خندم گرفت هم ب طرز فکر جاریت هم شما 😂😂 مهم نباشه براات اصلااا این چیزا

چند روز پیش خونه پدرشوهرم داشت میگفت بهشون گفتم ما هندیای گاو پرستو مسخره میکنیم حالا مردم خودمون... مردا رو میپرستن عادیه برامون

والا من کارش ندارم خودش گیر داده بهم که کاش تو هم سر دومی میرفتی پسر میشد حالا پسرم بیاد فلان میشه&n ...

عروس تعریفی از قدیم گفتن گوزو از کار در میاد ببخشید البته از این لفظ استفاده کردم 

حالا بچه ی پسری ک هنو ب دنیا نیومده بخواد سنگشو ب سینه بزنه اونم معلومه 

شاهنامه آخرش خوشه 

عروس تعریفی از قدیم گفتن گوزو از کار در میاد ببخشید البته از این لفظ استفاده کردم  حالا بچه ی ...

خیلی بامزه گفتی خداییش برام مهم نیست که حالا بچه اون چی باشه و چکار کنه فقط دلم میشکنه جلوی شوهرم اینجور میگن و مادر شوهرم قربون صدقه پسر نیومده میره و مدام برای دارایی های ما دنبال صاحاب میگرده که بده به کدوم یکی از نوه های پسریش

خیلی بامزه گفتی خداییش برام مهم نیست که حالا بچه اون چی باشه و چکار کنه فقط دلم میشکنه ...

اونا اشتباه میکنن و یادت باشه اشتباه اوناست ن شما 

و برای اشتباهات دیگران شما نباید خودتو ناراحت کنی.....

تعریف شوهر و بچه رو هرکی کرد پشیمون شد 😂😂هنو ب دنیا نیومده اونم ‌با اون پسرش 😁

2706