2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من وقتی پارسال میرفتم یه خانمه پانزده بار اومده بود خخخخخ میدونم هر چی بگم استرس نداشته باش تاثیری تو حالت نداره ولی بیخیال ساده بگیر ساده بگذره
💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
من دیروز امتحان سرهنگ داشتم پارک دوبل خوب نرفتم گفت هفته دیگه بیا
خداااااایا شکرت امام رضا ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی من صدای قلب دخترخوشکلم شنیدم ان شاالله سالم و صالح بیاد بغلم......... ان شاالله خدا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح بده . اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم ..اللهم عجل لولیک الفرج...التماس دعا
من دیروز خیلی هول شدم و استرس داشتم اصلا فکر نمیکردم این اون ماشین هست که هرروز داشتم آموزش میدیدم
خداااااایا شکرت امام رضا ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی من صدای قلب دخترخوشکلم شنیدم ان شاالله سالم و صالح بیاد بغلم......... ان شاالله خدا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح بده . اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم ..اللهم عجل لولیک الفرج...التماس دعا
2738