2733
2734

برای موهای خشک از شامپو ضد وز یا شامپو علف لیمو یا شامپو زیتون استفاده کن حتما باید بعد از شویندگی هم از ماسک مو زیتون استفاده کنی گلم یا سرم زیتون تا از اون وضع خارج بشه موهات میتونی از شامپو مخصوص موهای آسیب دیده هم استفاده کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برای موهای خشک از شامپو ضد وز یا شامپو علف لیمو یا شامپو زیتون استفاده کن حتما باید بعد از شویندگی ه ...

چقدر خوب که مشاور هستی ممنون . همین الان از شامپوی موهای خشک و آسیب دیده درمالیفت + سرم موی دیترون استفاده می کنم . شونه پذیری موهام بهتر شده . اما ایده آل نشده هنوز وز داره.

می تونی اسم مارک نتیجه بخش رو و مدلشو کامل بگی ؟ ممنون می شم . 

دستامم هیکی خشک می شه مرطوب کننده نئودرم می زنم و گاهیم وازلین . ولی یه چیز درست و درمون می خوام که خشکی رو برطرف کنه هم برای موها هم بدن و دستا . ممنون عزیزم

فداتشم   گلم از سرم موی زیتون استفاده کن گلم حالا مارکش من بهت توصیه میکنم از مارک مورال آپ استفاده کنی که اصل هستش عزیزم ماسک مو هم همینطور کلا محصولات زیتون مناسبه پوست خشک هستن برای پوست دستت و بدنت هم از بادی باتر استفاده کن که هم آبرسان قوی هستن و هم از خشک شدن پوستت جلو گیری میکنن و بهتره برای دستت هم از کرم اوره اسرین در کنار همین بادی باتر استفاده کنی گلم 

2738

عزیزم این شماره خودمه توی واتس آپ گروه هم دارم و مشاوره های رایگان میدم محصولات آرایشی بهداشتی هم دارم اگه دوست داشتی پیام بده من هم خانم هستم هر موقع و زمانی احتیاج به مشاوره داشتی در خدمتم ۰۹۳۶۱۱۸۹۷۶۷