2737
2734

سلام دوستان عزیز اگه تجربه و اطلاعاتی از مدارس مرکز تهران مثل حوالی میدان ولی عصر بلوار کشاورز فاطمی انقلاب چهارراه کالج و ....... دارین خیلی خیلی ممنون میشم مطرح کنید. 

اگه خارج ازین مناطق هم مدرسه خوب دخترانه می‌شناسین بگین لطفا 

ﺍﻯ ﺧﺪﺍ ﻣﺮﺍ ﺍﻳﻦ ﻋﺰّﺕ ﺑﺲ ﻛﻪ ﺑﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻢ ﻭﺍﻳﻦ ﻓﺨﺮم ﺑﺲ که پروردگارم تو باشی

دوستان لطفا نظرات و تجربیات تون درباره دبستان دخترانه تهران بگین

ﺍﻯ ﺧﺪﺍ ﻣﺮﺍ ﺍﻳﻦ ﻋﺰّﺕ ﺑﺲ ﻛﻪ ﺑﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻢ ﻭﺍﻳﻦ ﻓﺨﺮم ﺑﺲ که پروردگارم تو باشی

دوستان لطفا نظرات و تجربیات تون درباره دبستان دخترانه تهران بگین

سلام عزیزم. من دخترم چهار راه کالج مدرسه شکوه شفق میره. پایه دوم هست. پسرم هم پیش 1 همین جاست که مجبورم دیگه امسال جابه جاش کنم بره مدرسه پسرونه متاسفانه.  از بس امسال سال خوبی بود براش. جمعیتشون کم بود و خدا رو شکر حضوری بودن. واقعیتش رو بخواین اگر دنبال جایی هستین که فرزندتون در کنار آموزش خوب، توی جو رقابت نباشه و بچه ها با تفاوتهای فردی به یک چشم دیده بشن حتما حتما به اینجا سر بزنین. مدیرشون خیلی کاربلد خیلی عاشق و خیلی پرتلاش هست. خیلی معتقد هستن جمعیت کلاس باید کم باشه تا معلم بتونه به خوبی رسیدگی کنه در حالی که مدارس دیگه تا جایی که بشه نیمکت گذاشت دانش اموز جذب میکنن. کلاسهاشون از 10 نفر بیشتر نمیگذارن باشه. همش دنبال راهی برای شاد کردن بچه ها و کمک به اونها برای یادگیری از محیط هستن. یه مورد خیلی مثبت مدرسه هم مشاور مدرسه است که کلاس مهارتهای زندگی رو خیلی خوب و اصولی برگزار میکنه. خیلی خیلی با بچه ها ارتباط خوبی گرفته و هواشون رو داره. باور نمیکنین دختر من قبل از این مدرسه یکی از مدارس درجه یک منطقه هفت رو میرفت که خیلی نامی هستن ولی از نظر روحی فرزند من اضطرابش افزایش پیدا کرده بود ولی اینجا نه فقط آرامش پیدا کرده نشاطش بیشتر شده و باور کنید حتی از نظر اخلاقی و شخصیتی این مدرسه بهش شکل داده.

حتما برید و حتما با مدیرش صحبت کنید. 

در ضمن براشون مهارت اموزی خیلی مهم هست. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موسیقی و آشپزی و دوخت و دوز رو خیلی خوب دارن زبانشون متوسط هست و کامپیوتر و هنر متوسط رو به پایین هست غیر از پیش دبستان 1 و 2 که خود مربیها هنرمندن واقعا و خیلی کاربلد

یه نکته خیلی خوب شناسایی مشکلات یادگیری بچه هاست. توی این دو سال کرونا بچه ها خیلی آسیب دیدن ولی مدارس واقعا نمیتونن اسیبها رو تشخیص بدن. اینجا ارزیابی اول سال رو روانپزشک و روانشناس انجام میدن که  خیلی دقیق هست و حتی خود معلمان انقدر دقت دارن و با تجربه هستن که مشکلات رو شناسایی میکنن. کلی اختلال یادگیری و دیرآموزی یا مشکلات دیگه رو شناسایی کردن و همت میکنن حل بشه. . نگاهشون خیلی انسانی هست و موفق هم شدن که کارهاشون رو پیش ببرن.

2728