2737
2734
مامانم ده سال پیش خودم پارسال پیش یک خانمی تو چوبر نرسیده به آستارا روبرو زمین ورزشگاه به روش سنتی جا انداختم خیلی راحت کلى هم مریض داره حتی خارج از ایران هم میبرنش شمارهاش هم 09111818359 به اسم خانم منیژه دستوری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر درد خوب که هم علم بالایی دارن و هم تجربه خیلی زیاد به نظرم دکتر نقره کار باشن که توی تلویزیون هم میارنشون . من بابام بردم پیششون با لیزر انجام دادن واقعا راضی ام . ادرس سایتشونم drnoghrekar.com هس فکر کنم
2728
برای جراحی دیسک کمر با یا بدون لیزر، بسته و . . . میتونم به غایت بگم بهترین دکتر ، دکتر علی نقره کار هست تخصص و تجهیزاتی که این دکتر داره دست به دست هم میده که شما سریعععععع بهبود پیدا کنید توی تلویزیون هم زیاد میان ایشون . میتونین برنامه هاشو ببینید یکی از مطالبش که در مورد جراحی دیسک کمر هست تو لینک زیر گذاشتم http://www.drnoghrekar.com?p=3164 آدرس سایتش هم www.drnoghrekar.com هست توی سایتش بری آدرس و شماره تلفنهاش و فیلم های آموزشی و مطالب متعدد دیگه هست سعی کن ببینی بعد میتونی تصمیم بگیری
سلام یکی از بهترین دکترها برای جراحی لیزری دیسک کمر و حتی جراحی آن، دکتر علی نقره کار هست مطلبی که در مورد جراحی لیزری دیسک کمر گذاشته + فیــــــــــلم آموزشی رو از لینک زیر بخونید http://www.drnoghrekar.com?p=3256 البته تو سایتش مطالب دیگه ای هم هست که بخونیدش بد نیست آدرس سایتش هم www.drnoghrekar.com هست، اگر بری تو سایتش آدرس و شماره تلفنهاش رو پیدا میکنی. قول میدم پشیمون نشی.تجربه ی خوبی که خودممممممم داشتمممممممم
2738
من دکتر مقیمی میشناسم البته تهران هستن ما مطب شهر ری دکتر مقیمی رفتیم ولی میدونم جاهایی دیگه هم مطب ...

عزیزم میدونی دکتر مقیمی دیگه کجاها مطب داره؟ من به شهر ری خیلی دورم

عزیزم میدونی دکتر مقیمی دیگه کجاها مطب داره؟ من به شهر ری خیلی دورم

راستش دقیق نمیدونم ولی میدونم بیمارستان اقبال هم هست دکتر مقیمی

حالا شمارشو دارم تماس بگیر مشورت کن ۰۹۱۲۰۵۴۵۴۲۴

کمر درد داری؟  

میخوای بدونی چه جوری باید بهترین جراح دیسک کمر رو انتخاب کنی؟  

میخوای بدونی بهترین جراح دیسک کمر چه ویژگی هایی دارد؟  

مقاله زیر رو بخون تا پزشک اشتباه رو انتخاب نکنی  

راهنمای جامع انتخاب بهترین جراح دیسک کمر

2706