2737
2734
عنوان

بی بی سلیمانی مشهد نازایی

| مشاهده متن کامل بحث + 34097 بازدید | 638 پست
انشاالله اره فقط به امید نتیجه دارم ادامه میدم به شوهرتم همون داروهارو داد؟

کدوم داروها؟؟ داروهای دیگ ای داد... 

آها راستی هزینه هر سری بادکش 25 میگیره 

بهم میگن شبیه" اوزگه یاگیز ''  ریحان فیلم سوگند 😍 هستم 😁🤗 گفتم یه تصوری ازم داشته باشید 😜😂😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم‌منم مشهدم و ۶ سال سابقه نازایی دارم‌لطفا ادرس دقیق رو بهم‌بگو 

ببخشید هزینه هر سری که دارو میدن تقریبا چقدر میشه ؟؟؟

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
سلام عزیزم‌منم مشهدم و ۶ سال سابقه نازایی دارم‌لطفا ادرس دقیق رو بهم‌بگو  ببخشید هزینه هر سری ...

سلام عزیزم همین تاپیک صفحه هفت یا هشت ادرس و تلفنشون هست و توضیحات کامل

ولی محدد میزارم اول باید ب شمارشون ساعت هشت صبح زنگ بزنی وقت بگیری بهت میگه کی بیا چه ساعتی 

بعد دست میزاره رو شکم و مشکلاتتو میگه و هزینه معاینه خودش هفتاد تومنه ، هزینه ژل ک بهت بده هفتاد جدا و اگر دارو دیگم همونجا بخواد بده هر دارو هفتاد تومنه

عرقیجات و دارو گیاهی هایی ک بهت میده رو باید از عطاری خودشون حرعاملی 42 تهیه کنی که تا یک میلیون تومن میشه و عرقیجات فقط،برا 12 روز کافی هست پس همین اول ک میری اگر عرقیجاتت برا چهل و پنج روز یا بیشتر مصرف باید بکنی چهار سری از هر کدوم بگیر ک راحت باشی و سست نشی تا دو میلیون تومن برات در میاد

2731
سلام عزیزم همین تاپیک صفحه هفت یا هشت ادرس و تلفنشون هست و توضیحات کامل ولی محدد میزارم اول باید ب ...

ممنون عزیزم لطف کردیر

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
3 و 7 و رفتم یازده رو پس فردا باید برم  نه بابا بادکش ک درد نداره 😄  من قبلا خیلی انجام ...

زالو خیییلی خووبه😊 اولش شاید یکمی حالت سوزش داشته باشه ولی بعدش دیگه چیزی نمیفهمی

2738
من تا بحال انجام ندادم هنوز پریود نشدم  زالو رفتی؟ بمن گفت برو زالو میترسم

نه شنبه قراره برم نمیترسم عزیزم نترس درد نداره ک

بهم میگن شبیه" اوزگه یاگیز ''  ریحان فیلم سوگند 😍 هستم 😁🤗 گفتم یه تصوری ازم داشته باشید 😜😂😁
خوب مگه چه ساعتی باید رفت؟ روز چندمی

ساعت 4 تا 6 عصر 

دیروز رفتم عزیزم زالو رو انداختم درد نداشت فقط سوزش داشت 😁😁 خوشم اومد اتفاقا 

دوبار دیگ هم باید برم 

2706