2733
2734
بهترین راه به سر سینت یک تکه پارچه که شکل پوست باشه بچسبون
و بگو مو در اورده
من که همه چیز رو امتحان کردم و موفق نشدم جز تجربه مادر بزرگم
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام منم دو روز ه دخترم رو از شیر گرفتم

چون دختر من با رنگ کردن و چسب زخم اشنایی داشت فقط از طریق مزه تونستم بگیرمش از داروخانه لاک جلوگیری از جویدن ناخن هیدرودرم رو گرفتم تلخه و طبیعیه بزن دوره سینت بذار خشک بشه و بد بهش بده بخوره به محض اینکه زبونش بخوره می فهمه تلخه و نمی خوره ................. دخترم میگه مه مه اهی شده و دیگه نخورد البته تا چند روز باید این کارو بکنی تا هر وقت به سرش زد که بخوره باز یادش بیفته که تلخه .........

ولی باید اول بچت رو بشناسی که از چی بدش می اد از ظاهر یا مزه بعد اقدام کنی

دختر من که خیلی راحت قبول کرد و به راحتی هم می خوابه چون شدیدا وابسته به شیر خوردن بود برای خوابیدنش .
موفق باشی
بهترین راه به سر سینت یک تکه پارچه که شکل پوست باشه بچسبون و بگو مو در اورده من که همه چیز رو امتح ...

😂😂😂😂😂😂  

اگه میشه برای ظهور امام زمان و حاجت روایی خودتون و من صلوات بفرستین .. مطمـئن باش که خداوند تو را عاشقانه دوست دارد ؛ چون در هر بهار برایت گل می فرستد و هرروز صبح آفتاب را به تو هدیه می کند. به یاد داشته باش که پروردگار عالم با این که می تواند در هر جائی از دنیا باشد ، قلــب تو راانتخاب کرده و تنها اوست که هر وقت بخواهی چیزی بگوئی گوش می کند ..مریم سابق هستم تو سایت جدید نتونستم با کاربری مریم وارد بشم..🌹🌹🌹