2737
2734
عنوان

بینیموعمل کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حالاخواهرت بینیش خوشگله؟

اره خیلی خوب شده ببین ادم وقتی عمل میکنه هزارجورفکرمیادتوسرش میگه نکنه زشت شده نکنا بهم‌نیاداینجوری فقط استرس به خودت واردمیکنی توفقط سعی کن مراقبت کنی ازبینیت که دوران نقاهت بگذره همین

♥﷽ ♥    خدایا ازمحرم مریضم خسته شدم قبلااینجا نوشته بودم بچه میخام ولی الان بچه نمیخام سلامتیمومیخام خواهش میکنم بهم برش گردون هرروز خانم فاطمه زهراس روصدامیزنم‌پس کی جوابمومیدید اخه😔😔😔😭😭 ‌‌‌    الانم که ۴ ماه ازمحرم گذشته مادرشوهرم ای سی یو هیت وحالش بده خدایاخودت شفاش بده.. بااینکه دلم ازش شکسته ولی عب نداره ..                       بیا تا قدر یکدیگر بدانیم    که تا ناگه ز یکدیگر نمانیم                 توشرایط بدی هستم خیلی بد راه رفتن یادم رفته نمیدونم اصن‌من یه روزی راه میرفتم باورم نمیشه     این امضارونوشتم که روزای سخت یادم باشه توکل به خدا این روزامیگذره خوب میشم بازم ادامه میدم با زندگیم اگه خدا بخاد 😟
اره خیلی خوب شده ببین ادم وقتی عمل میکنه هزارجورفکرمیادتوسرش میگه نکنه زشت شده نکنا بهم‌نیاداینجوری ...

ولامن قبلااین فکرارومیکردم الان همش حس میکنم دکترزیاددستکاریش نکرده تغییرزیادی نکرده😔میدونم هنوززوده واسه قضاوت ولی نوک بینیم که بیرونه بدشکه(هنوزباندوفیلترتوشه)

2738
میخای نشونت بدم؟باندروشه آخه تازه دیروزعمل کردم

عملش سخت بود ؟ اذیت شدی ؟؟ منم برا تیرماه نوبت گرفتم 

رسیدن بهت قشنگه ❤️❤️میدونم بهم میرسیم توکل بخدا ، خدا بزرگه هوای ینده هاشو داره 
اصلاسخت نبوداذیت نشدم.ولی نوک بینیم گوشتیه دستش نزده اصلا😑

من اصل نوک بینیمه که باید درستس کنه چون گوشتی و افتادس 😁

من اصل نوک بینیمه که باید درستس کنه چون گوشتی و افتادس 😁

عزیزم من امروزدوباره نگاه کردم نظرم عوض شدانگارنوک بینی روهم دست زده کلافعلاتوگچ وبانده هیچیش مشخص نیس

عزیزم من امروزدوباره نگاه کردم نظرم عوض شدانگارنوک بینی روهم دست زده کلافعلاتوگچ وبانده هیچیش مشخص ن ...

ان شاالله همونی میشه که میخوای حتی خوشگلتر