2737
2734
عنوان

سلام من دوبار خواب میبینم میرم امام رضا و کربلا

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله عزیزم چله هم برداشتم دوتا اخریش دیروز تموم شد میشه بخاطر اونا هم باشع چندبارع خواب میبینم ول ...

میتونه اونم قبول شده باشه به امید خدا 😍

من هرموقع درباره همچین چیزایی خواب میبینم متوسل میشم و ازشون میخوام برام دعا کنن حاجت میگیرم خداروشکر 

ان شاءالله شما هم حاجت روا بشی گلم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
انشالله عزیزم ممنونم انشالله توهم میری با امید خدا حتما عزیزم❤❤🙏🙏

مرسی گلم 🙏🏼❤️❤️

يابن الحسن،خـدا کنـد کـه مـرا با خـدا کنـي آقـا،ز قيد و بند معـاصي جـدا کنــي آقـا،دعاي ما به در بسته مي خورد ،ای کاش خودت براي ظهورت دعا کني آقا  ، اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ( لا حَولَ ولا قُوَّةَ إلّا بِاللَّهِ العَليِ العَظيم)
2731
میتونه اونم قبول شده باشه به امید خدا 😍 من هرموقع درباره همچین چیزایی خواب میبینم متوسل میشم و ازش ...

انشالله عزیزم یعنی از امام رضا امام حسین بخوام واسم پیش خدا دعا کنن حاجت روا بشم چقد ذوق کردم ک گفتی حاجت روا میشی قلبم از خوشحالی داره تند تند میزنه نمیدونی چقد ارزو دارم مشکلاتم درست بشن برم خونه جدا زندگیم خوب بشع❤❤🙏🙏😍😍🤲🤲🤲🤲

انشالله عزیزم یعنی از امام رضا امام حسین بخوام واسم پیش خدا دعا کنن حاجت روا بشم چقد ذوق کردم ک گفتی ...

بله عزیزم منظورم همین بود، حتما یه صدقه هم بذار.

ان شاءالله بزودی بیای خبر حاجت رواییتو بدی🙏🏻

دلت شاد😘💙

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
بله عزیزم منظورم همین بود، حتما یه صدقه هم بذار. ان شاءالله بزودی بیای خبر حاجت رواییتو بدی🙏🏻 دل ...

ممنونم عزیزم انشالله ب حق ای ماه مبارک همه حاجت روا بشیم اینقد ذوق دارم ک نگو😍😍🙏🙏❤❤

2738
ممنونم عزیزم انشالله ب حق ای ماه مبارک همه حاجت روا بشیم اینقد ذوق دارم ک نگو😍😍🙏🙏❤❤

الهی آمین

قبلا میخوندم ولی چندساله نه ولی همیشع قران و صلوات میفرستم دوتا چله هم برداشتم دیروز اخریش تموم شد م ...

عریزم خواب زیارت دیدن یا رفتن هشدار برای نماز خواندن هست چله جای خود قرآن جای خود تعبیر خوابت نماز هست برای همین پرسیدم

ترک قشقایی 
2706