2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من خوشگلی نعمتیه که خدا به انسانها عطا کرده ، حتی بعد سالهام عادی نمیشه،ولی خوشگلی صورت وقتی عادی نمیشه که باطن و روح زیبایی همرهاش باشه
شوهر من صورت زیبایی داره و خوشتیپم هست، ولی موقع ازدواج همش ترس از این داشتم که مبادا تحت تاثیر صورت زیباش باشم چون ادما باه سیرت زیبا بیشتر نیاز دارن
ولی خدا رو شکر چون تربیت خوب و سیرت خوبی داره ،من از اینکه ظاهر خوب و خوشتیپی داره شاکرم و راضی
خدایا! وقتی گذشته ام را مرور میکنم، می بینم همیشه در کنارم بودی و از من مراقبت کردی، تو در همین نزدیکی بود. خدایا سپاس گزارم.
2731
شوهر با شعور...با فرهنگ....افتخار داره
خوش تیپ و خوشپل باشه اخلاق شدر حد سگ افریقایی باشه به چه درد میخوره؟؟
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
که چی الان میخوای پز شوهرتو بدی بگی خوشگل و خوشتیپه؟؟؟؟
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی
2738