2737
2734
عنوان

کم خونی مامان دوقلوها

833 بازدید | 17 پست

سلام مامانا لطفا اگه تجربه دارید کمک کنید من قبل بارداری مشکل کم خونی نداشتم ولی الان هموگلوبینم چند بار ازمایش گرفتم ۱۰.۵ بودش چه با قرص چه بی قرص. فروفورت که ۶۰ میل آهن داره و مولتی پرگنازون که ۲۰ میل اهن داره میخورم ولی تاثیر ندار چکار کنم؟

خیلی نگران نی نی هام هستم 

یه دختر دارم تا نداره
هرهشت ساعت یه قاشق چهارشیره بخور

مرسی گلم اصلا یادم رفته بود. اینقد قرص میخورم که زمان بندی درستی براش ندارم

یه مطلب دیگه هم اینکه به شیره حساسیت دارم زبانم افت میزنه

یه دختر دارم تا نداره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم ببخشید یه سوال داشتم منم با میکرو سه قلو باردار شدم چند تا سوال داشتم 

به منم دکتر گفته باید یکیش ریداکت کنم شما هفته چندم ریداکت کردن دقیق براتون؟

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
2728
سلام عزیزم ببخشید یه سوال داشتم منم با میکرو سه قلو باردار شدم چند تا سوال داشتم  به منم دکتر ...

سلام من هفته ۱۵ ریداکت کردم. ولی به نظرم تا ۱۲ باید انجام بدی برای من اتفاقی نیفتاد ولی خطرناکه ممکنه عفونت کنه

یه دختر دارم تا نداره
سلام عزیزم ببخشید یه سوال داشتم منم با میکرو سه قلو باردار شدم چند تا سوال داشتم  به منم دکتر ...

یه توصیه بهت میکنم اصلا فکر نکن چون چند قلوعه باید بیشتر استراحت کنی من همش دارز کش بودم آخرش مسمومیت و ورم زیاد کردم و مجبور شدم هفته ۳۱ سزارین کنم 

یه دختر دارم تا نداره
سلام من هفته ۱۵ ریداکت کردم. ولی به نظرم تا ۱۲ باید انجام بدی برای من اتفاقی نیفتاد ولی خطرناکه ممکن ...

ممنون عزیزم قراره دوازده هفته سونو غربالگری بدم بعد برم برای ریداکت ..ببخشید شما پیش کدوم دکتر انجام دادید؟

و اینکه فقط سونو ان تی کافیه یا باید آزمایش غربالگریش هم باهاش باشه؟

یه توصیه بهت میکنم اصلا فکر نکن چون چند قلوعه باید بیشتر استراحت کنی من همش دارز کش بودم آخرش مسمومی ...

ممنون عزیزم منم زیاد استراحت میکنم یعنی خانواده میگن استراحت باش ولی بعد ماه سوم سعی میکنم عادی تر باشم ببخشید شما سرکلاژ کرده بودین؟

2738
ممنون عزیزم قراره دوازده هفته سونو غربالگری بدم بعد برم برای ریداکت ..ببخشید شما پیش کدوم دکتر انجام ...

من پیش دکتر برادران مشهد انجام دادم

ازمایش دقیق نیست فقط سونو دادم 

یه دختر دارم تا نداره
ممنون عزیزم منم زیاد استراحت میکنم یعنی خانواده میگن استراحت باش ولی بعد ماه سوم سعی میکنم عادی تر ب ...

اصلا استراحت مطلق نگیر خودتو ما سه نفر تو همین نی نی سایت باهم ریداکت کردیم یکی از ما تا آخرش سرکار می‌رفت تا نه ماه نگهداشت دوقلوها شو ولی دوتای دیگه مون ۳۱ هفته زایمان کردیم 

یه دختر دارم تا نداره
ممنون عزیزم منم زیاد استراحت میکنم یعنی خانواده میگن استراحت باش ولی بعد ماه سوم سعی میکنم عادی تر ب ...

من همش استراحت بودم سرکلاژ نکردم

اگه طول سرویکست خوبه تو هم نکن

اگه الان استراحت کنی باید تا آخرش استراحت کنی از همین اول خودتو عادت نده برای حالت تهوع هم استراحت خوب نیست بیشترش میکنه

یه دختر دارم تا نداره
من پیش دکتر برادران مشهد انجام دادم ازمایش دقیق نیست فقط سونو دادم 

من چون شهرستانم باید برم تهران ریداکت کنم نزدیک دوازده ساعت هم راهم تا اونجا خدا خودش کمک کنه 

اصلا استراحت مطلق نگیر خودتو ما سه نفر تو همین نی نی سایت باهم ریداکت کردیم یکی از ما تا آخرش سرکار ...

باشه عزیزم سعی میکنم که استراحت نسبی داشته باشم واقعا استراحت مطلق آدم حوصله اش خیلی سر می‌ره و کلافه میشه و وقت نمیگذره

من همش استراحت بودم سرکلاژ نکردم اگه طول سرویکست خوبه تو هم نکن اگه الان استراحت کنی باید تا آخرش ...

هنوز طول سرویکسم قراره سونو ان تی بگن ..حالت تهوع هم خیلی دارم تا چند روز پیش تحمل میکردم ولی دیگ حالم خیلی بد شد مجبورن قرص تهوع میخورم ..شما هم برای تهوع قرص میخوردین؟فدات شم ببخش خیلی سوال میکنم چون شما دیگ این راه رو رفتین میدونین خیلی آدم ذهنش درگیره و سوال داره 

من الان ده هفته هستم حالت تهوع دارم و سینه هام حجیم شده ولی هیچ دردی ندارم بنظرتون عادیه که درد ندارم شکمم هم بزرگ شده ..البته از اول هیچ دردی نداشتم

فدات شم خدا دوقلوهات رو برات حفظشون کنه

هنوز طول سرویکسم قراره سونو ان تی بگن ..حالت تهوع هم خیلی دارم تا چند روز پیش تحمل میکردم ولی دیگ حا ...

اره من دمیترون میخوردم خیلی برام خوب بود ولی حسابی یبوست گرفتم هر دو روز یکی میخوردم

آره کاملا عادیه منم هیچ دردی نداشتم یه هفته بعد مثبت شدن به اشتباه هنوز ویتامین دی رو قطع نکرده بودم پاهام به خاطرش درد میکرد به محض قطع کردن اونم خوب شد

یه دختر دارم تا نداره
2706