2737
2734
سلام

پسر من سه سال و دو ماهشه

از اون اول وقتی یکسال و خورده ای بود بدون پوشک نمیزاشت من شلوار پاش کنم

برای همین پروسه از پوشک گرفتن طول کشید الان چند ماهه میرم سرکار و عقب افتاده
نزدیکه دو هفته هست که این پروسه رو با کمک مادرشوهرم شروع کردم

بعد از این مدت تنها چیزی که عایدمون شوده ترس بیشتر بچه از دستشویی رفتن هست

کتکش نمیزنم

داد سرش نمیزنم

گاهی فقط اخم

روزهای اول انگار مشکل کمتر بود الان گاهی میشه که حدود چهار سال خودش رو نگه میداره
دور خونه میدوه و میگه پوشک کن

پی پی رو که اصلا یه روز شش ساعت خودش رو نگه داشت تا آخر پوشک شد و.....

خیلی براش نگرانم

غذا نمیخوره و .....

من خودم هم تا ساعت 7 و نیم شب سرکار هستم

میدونم مادرشوهرم هم دعواش نمیکنه

فقط هی میبره دستشویی و روی بچه آب میریزه

گریههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

یعنی بیخیال بشم

آخه سه سال و دو ماهشه
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
سلام سمیه جونننننننن خوبی؟؟ چه عجب یه سر اومدی سایت

درس و دانشگاهت چطوره؟؟؟

به نظره من الان پوشکش کن بزار برای بعد از عید الان ذهن پسرت پر از ترس شده بزار بعد از عید شروع کن اونهم خودت 1 هفته بمون خونه و خودت از پوشک بگیرش
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
یکی از دوستای منم این مشکلو داشت
آخرسرش دستشویی رو کرده بود پارک شادی
اسباب بازی و گلهای رنگی گذاشته بود و اونجارو حسابی تزئین کرده بود.هرروز عطرهای خوشبو میزد
با این کارا موفق شد پسرشو از پوشک بگیره
و البته یه جایزه براش درنظر میگرفت همیشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ابوافضل 2 ماه از پسره من بزرگتره من پسرمو 2 سال و 4 ماهگی از پوشک گرفتم 3 روزم بیشتر طول نکشید....

من اردیبهشت شروع کردم

بزار هوا هم کمی گرم بشه بعد

چرا زودتر نگرفتی؟
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
2728
اینکه هی پوشکشو باز کنی و دوباره اونو ببندی بعد یه مدت پسرت به اون کار عادت میکنه
منم یه بار دخترمو تو یک ونیم سالگی خواتم ازپوشک بازش کنم اما چون دوباره بستم دیگه تا 5ماه نتونستم بازش کنم
شماهم الان بیخیال شو.شاید ذهن بچه آمادگیشو نداره
پسرها یکم دیرتر آمادگی جیش کردن تو دستشویی رو پیدامیکنن.تا ابد که با پوشک نمیمونه.بعد4سالگیش خودش معذب میشه از پوشک
شماهم هی بچه های کوچیک رو نشونش بدین که پوشک میشن.بهش بگین ببین اینا نینی کوچولوهستن هیچی بلد نیستن.نه راه میرن نه حرف میزنن اما تو گل پسرم همه چی بلدی پوشک زشته
2738
دوستای گلم ببخشید که دیر جواب دادم محل کارم هستم کار پیش میاد

خیلی کلافه هستم

راستش این پروسه هی به دلایل مختلف عقب می افتاد و ........

الان هم مادرشوهرم سرخود شروع کرد

البته من ایراد نگرفتم

گفتم بالاخره باید شروع کنم

تا قبل عید تموم میشه میدم فرشها رو خونه رو هم بشورم که دیگه نجس نباشه

ولی ....................
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
مادر جونم سلام

اینقدر سرم شلوغه که نگو
کلافه میشم

شبا موقع خواب میبندمش

یعنی میگید نکنم این کار رو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وایییییییییییییییی

گاهی خودم هم وسوسه میشم که دوباره پوشک کنم

ولی میگم بزار شرش کنده بشه تموم شه دیگه
خیلی استرس گرفتم خیلی
وای عزیزم خیلی دیر اقدام کردی واسه این کار ولی به قول یکی از دوستان باید محیط دستشویی رو براش مثل یه محیط بازی درست کنی نمیدونم والله
یاد خوبان نه حساب ک فراموش شود و نه چراغ است ک خاموش شود ،جویباریست از محبت ک همیشه جاریست
2706