2726

خانوما من از یکشنبه سردرد،و بی حالی داشتم ولی نه شدید،،تا دیروز که ساعت سه بعدازظهر حالم بد شد و سردرد شدید گرفتم،هم من هم دختر نه سالم،هردو رفتیم زیر سرم،بعد عصرش هم دختر دوسالم،حالت تهوع،و تب داشت

امروز روز ششمه،و من حالم مثل دیروزه،به نظرتون،کروناست،یا امیکرون؟

کی خوب میشیم؟گلوم خیلی میسوزه

تست کووید من هفته ی قبل مثبت شد ولی نوعش رو نمیزنه

منم علایمم مثل شما بود برو دکتر 

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعله کروناست ،ما به ۴۰۳۰زنگ زدیم ،گفت فعلا چیزی به اسم آنفولانزا یا سرماخوردگی وجود ندارع ،فقط کروناست!!!

قرص آزیترومایسین 

قرص سفکسیم 

و کوریزان مصرف کن 

هشت ساعتی یه بار 

بینشون یکساعت زمان باشه

ها رو با اب  دم کن و با عسل میل کن 

آب پرتقال و هویج بخور 

لبنیاتم نخور

خوب نشدی برو دکتر 

در من چه میگذرد؟ آنگاه که جهان در گذر است...!🧡،من یه پشت  کنکوری  ام ،که عاشق حال و هوای صمیمی نی نی سایتم 🙄🥰،تا حالا سه بار تعلیق شدم😐😂😂⁦🤷🏼‍♀️⁩،ولی این بار تمام سعیمو میکنم تا کاربر مفیدی باشم😐🤗

برو دکتر عفونی من فکر میکنم کرونا باشه به خدا ما هم همین اشتباه و کردیم رفتیم دکتر عمومی بعدم قرنطینه کردیم هیچی تو یه هفته ما رو از پا انداخت نمیخوام بهت استرس بدم ولی برو دکتر عفونی اگر اصفهان هستی برو پیش دکتر قدرت الله ابراهیمیان عالیه شوهرمو با هفتاد درصد ریه که درگیر شده بود نجات داد منم همین طور

اميكرون مگه كرونا نيست؟؟؟

من قبل عيد گرفتم

همه مون تو خونه گرفتيم بچم بيشنر اذيت شد

قرص هاي سرماخوردگي رو دوتا دوتا روزي سه چهار بار ميخوردم

يك شب درميان بخاطر سردرد شديد آمپول كترولاك

بچم هم شربت ايبوبروفن زياد دادم بخاطر تبش و بدن دردش

بله،عزیزم می‌دونم ولی میگن امیکرون،پنج روزه خوب میشه

هر کی گفته برا خودش گفته😂

من بیچاره 9.10روز درگیر بودم

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبل حمله: بزدلید که حمله نمیکنید شروع حمله:این اسباب بازی ها به اسرائیل نرسیده می افتندبعد رسیدن : گنبد آهنین نابودشون میکنهبعد اصابت : زمین خالی رو زدیدبعد تصاویر خسارت:جواب اسرائیل رو خواهید گرفتامروز صبح:چه فایده داره وقتی اقتصاد خرابه؟!!این مکالمه آشنا نبود براتون؟😂  توی اسرائیل آب و غذا کم شده ،توی ایران تخمه و آجیل😁القدس النا🇯🇴 🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀
2706