2297
عنوان

جارو شارژی کوچیک چی بگیرم ؟

50 بازدید | 5 پست

بچه هام کوچیکن و خرده ریر زیاد تو خونه میزیزن ،نمیتونم مدام جارو برقی بکشم ، میخوام از این جارو شارژی کوچیکا بگیرم 

چی بگیرم ؟ نمیدونم اصن شناخت ندارم

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   

من ایستاده دارم خیلی خوبه راضیم . مارکش دلمونتی

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ایرانی پارس خزر .

خارجی بلک اند دکر و فلیپس

صبر نکن تعلیق بشم تا آنلاین بشی . همین حالا حرفت رو بگو. اینجوری بیشتر باورکردنیه.                                                                                                                                 دوست خوب من، یه لطفی بکن. "منو تگ نکن" من اینجا میام برای گذراندن وقتم و گاهی کلافه میشم که وقتم رو صرف حل کردن مشکلات عادی و ساده دختران نوجوان کنم. باور کن این مشکلات رو با یه گوگل هم میتونی خیلی خوب حل کنی. اهل چالش هم نیستم. نظر خاصی هم راجع به هیچی ندارم.   چیزی رو بلد باشم خودم میام تاپیک. ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایرانی پارس خزر . خارجی بلک اند دکر و فلیپس

شما کدوم‌رو داری؟

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   
2306
شما کدوم‌رو داری؟

بلک اند دکر 

مامانم فلیپس داشتند ایستاده پارس خزر خریدم براشون که خم نشن

صبر نکن تعلیق بشم تا آنلاین بشی . همین حالا حرفت رو بگو. اینجوری بیشتر باورکردنیه.                                                                                                                                 دوست خوب من، یه لطفی بکن. "منو تگ نکن" من اینجا میام برای گذراندن وقتم و گاهی کلافه میشم که وقتم رو صرف حل کردن مشکلات عادی و ساده دختران نوجوان کنم. باور کن این مشکلات رو با یه گوگل هم میتونی خیلی خوب حل کنی. اهل چالش هم نیستم. نظر خاصی هم راجع به هیچی ندارم.   چیزی رو بلد باشم خودم میام تاپیک. ممنونم