2297
2330
عنوان

دوروز شوهرم نیس

497 بازدید | 36 پست

سلام ازدیروز صب رفته دخترموبرد مدرسه قرار بود بعداز ظهربیاد دخترمو ببریم دکتر حاضر شدم هرچی زنگ زدم جواب نداد بعد پیام داد تو ببرمنم میام شوهرم اعتیاد داره اصلا ثبات نداره اخلاقش یه دیقه خوبه یه دیقه بعد میگه افسردم ناامیدم میخام خودکشی کنم بعد دیگ هرچی زنگ زدم خاموش بود تاشب باز پیام داد میخام خودمو بکشم چرت وپرت شبم خونه نیومد ازصبم هرچی زنگ زدم نبود الان بقیشو میزارم 

هفتمین کاربریمه همشم خودم لغو کاربری زدم دیگ شماره نداشتم باشماره همسایه اومدم😂😂مجبورم میفهمی مجبوررر

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب

سفارشات حنای شمارپذریفته میشود🌷🌷🌷    توصیف زندگی من 🙄کاربر خانوم   ۲۳ سالمہ ،این بگم ب عشقـ  ایمان ندارم   دلم یه همدم میخاست  ک همدمم مرد نبود ـاز همسرم متنفرم چون لیاقت منو نداشت ، اینو من نمیگم  و از خودم تعریف نمیکنم      این حرف های دیگرونہ چون از همسرم لطمہ خوردم  هم چیزم تباه شد ـ،،،  دیگه خونه پدرم ا رو نتخاب کردم  برای همیشہ    رو مهر طلاق ب شناسنامه ام بخوره دیگ  بریدم ـ باورم نمیشد کارم ب طلاق برسه هنوز  کار های   دادگاهیم انجام میدم طلاق نگرفتم    ،ولی کسی ازسرنوشت  خبر دار نیس  یہ  دختر ناز دارم  ک شب روزم با  دخترمہ  عاشق دخترمم و میبوسم  روے  دخترم را  یه موضو ع منو نارحت میکنه  همه میگن ببی فیس   چون   میگن بهت نمیخوره دخترت باشه 😬😐    چ خوبه   دخترم بزرگ بشه با هم درد دل کنیم  بعد مشکلات زندگیم عصبی شدم   ب شدت  خانوم مهربونی بودم  هنوزم هستم ولی فکر گذشته میاد سراغم روح روانم  داغون میشه   دلم میخاد بمیرم  این دعاے همیشگی منه    این متن هارو براے این نوشتم چون دیگردون میگن  بزاررامضات تا بشناسیمت منم احترام گزاشتم بهتون     این بگم  از رل و دوست پسررمتنفرم   ـ لطفا برای ارامشم  صلوات بفرس  ممنونم رفیقــ ❤ــــــــــــبعد شش ماه دوستان  اشتی کردم  انگار شوهرم منو دزدید  من راصی ب برگشت نبودم همین خستم زندگیم هنوز پاشیدس  حالم بد میشه   اون عنوان اولی از چند ماه پیشه ک خ نه بابا بودم ولی فعلا  تو یه اتاق سه در چهار  زندگی میکنم با شوهر   ک کلی منو دق میده دخترم گاهی از ترس چشمای خوشکلشو با دستاش میبنده  ک صحنه  دعوای مارو نبینه  شوهرم سگه تازه   سگ  بیابون شرف داره خدا نگه دار یه صل
2334

آدم می مونه چی بگه

خدایا ترمز مارو بکش بسه

کاربری ک زرررت میخوای ریپ مخالف بزنی. نزن من اعصاب ندارم یه چی میگم میشینی گریه میکنی. تو تاپیک نظرتو بده و برو دنبال ریپ نباش حرف نزنی نمیگن لالی نترس. (حتی ایماناتونم بوی گناه میده.)از بدا نترس چون میدونی چقدر بدن از خوبا بترس چون نمیدونی چقدر بدن... شما هرچقدرم کوچیک باشی خدا واسه همه به یه اندازه بزرگه.. من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم🙃اینجا میاین دبیرادبیات نشید هی غلط املایی بگیرید چون خیلی رو مخید. این آخرین سیمکارت از خاندان مادری بود ک تونستم دوباره باهاش ثبت‌نام کنم. فحش نده ک فحش ندم تا باز نترکم.از 97 عضوم ولی 98 بار ترکیدم فقط خط شوهرعمم مونده ک باهاش ثبت‌نام کنم

هرچی زنگ میزدم یا خاموش بود یا جواب نمیداد بعد دیگ نتونستم تحمل کنم پاشدم رفتم دم مغازه بسته بود هرچی درزدم باز نکرد ازمغازه بغلی پرسیدم گفت من ندیدم بعدش مامانم زنگ زد پشت در مغازه بهش گفتم میخام برم خونه مامانش همه چیو بگم اخه نمیدونستن اعتیاد داره تو اسنپ بودم پیام داد کجایی فلان دارم میام خونه گفتم میخام برم خونه ننت گفت نرو میام خونه برگشتم خونه گفت میام تو ماشینم نیم ساعت گذشت نیومد پی داد حلالم کن اذیتت کردم دیگ خاموشه تا الان

هفتمین کاربریمه همشم خودم لغو کاربری زدم دیگ شماره نداشتم باشماره همسایه اومدم😂😂مجبورم میفهمی مجبوررر

بعد ازظهررفتم خونه مادرشوهرم همه چیو گفتم پدرشوهرم گفت به ما ربطی نداره الان یه ماهه به ما نمیرسه فلان یه مدته اخه خودمون وضع مالیه خوبی نداریم شوهرم نتونسته به خونوادش کمک کنه اوناهم پولکین جیگرمنو آتیش زد میگه موقع خوشی هاتون به ما نمیگین منم گفتم اومدم بگم فردا از چشم من نبینید من دوساله بخاطر بچهام دارم تحمل میکنم 

2336
بعد ازظهررفتم خونه مادرشوهرم همه چیو گفتم پدرشوهرم گفت به ما ربطی نداره الان یه ماهه به ما نمیرسه فل ...

چقدر بیشعورن باید حداقل به پسرشون کمک کنن

الهی بمیرم عزیزم

سونیا هستم🍂 دنیا بدون رنگ ها زیبا نیست ..دنیا با وجود انسان هایی با فکر های رنگی زیباست  ..�. تفاوت خدا و شیطان در این است که خدا بنده می خواهد👑 و شیطان برده ⛓️بین برده و بنده خیلی فرق هست...اگر می خواهی بدرخشی باید تلاش کنی مانند ستاره ها ..چون انها نمی درخشند می سوزند🍂
عشقممممم ولشون کن گناه دارن 🤣❤

مثلا فکر میکنن مردم خرن 😐😂 

چه تاپیک هایی که واسه پربازدید شهید نشدن 😁😂 

فعال سایتم هرجا برید هستم 😁  وقتی طرفم با تو نیست زر اضافه نزن درخواست دوستی ممنوع

یعنی الان به همین راحتی؟

یعنی الان؟

الان میخوای بگی ممکنه واقعا خودکشی کرده باشه و تو اینجایی؟

روی یه تیکه سنگ متحرک وسط ناکجااباد جهان هستی توی یه بدن ضعیف و یه بار مصرف و اصلا هم نمیدونیم چرا و چطور...!
عشقممممم ولشون کن گناه دارن 🤣❤

روچه حساب میگین الکیه؟من چرا همه چیو باور میکنم.شایدم راست باشه از مردا همه چی برمیاد

عجب بیهوده تکراریست دنیا....مهربان باشیم٬هزینه نداره
بعد ازظهررفتم خونه مادرشوهرم همه چیو گفتم پدرشوهرم گفت به ما ربطی نداره الان یه ماهه به ما نمیرسه فل ...

وااا چ پدرو مادری اَه

بانگرانی ازبارانی که فردا خواهد بارید،،، آفتاب امروزت رااز دست نده🤍🦋🌱
روچه حساب میگین الکیه؟من چرا همه چیو باور میکنم.شایدم راست باشه از مردا همه چی برمیاد

منم زود باورم ولی نمیشه ک قضاوت کرد مردم مشکل زیاد دارن

بانگرانی ازبارانی که فردا خواهد بارید،،، آفتاب امروزت رااز دست نده🤍🦋🌱