2703
2553

دارم تو خونه انلاین ورزش میکنم ، میخوام ببینم کدوم کفش رو تهیه کنم ، نمیخوام خیلی هزینه کنم دیگه.از این کشیا خوبه ؟

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

کفش بهونس😂

فضانورد آینده.... 👩🚀                                     لطفا منو توی تاپیک هایی که درمورد فضا و علم هست تگ کنید☺🌱عاشقتم مایکل جکسونم💕مخالف نژاد پرستی➡چه سیاه پوست ها چه سفید پوست ها هردو انسان هستند و قلب های پاکی دارند♥
2714

اگر میخوای اصولی ورزش کنی حتما کفش بپوش، هم حرکاتت اصلاح میشه و هم از آسیب جلوگیری میکنه

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
بدون کفش نمیشه؟

کفش باشه حرکات بهتر انجام میشه ، بپوشی بهتره

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   
اگر میخوای اصولی ورزش کنی حتما کفش بپوش، هم حرکاتت اصلاح میشه و هم از آسیب جلوگیری میکنه

حب چجور کفشی باشه بهتره ، سوالم اینه 

من که تو خونه ورزش کنم کفش نمیپوشم 😅😐نیازی نیست 

مربی گفت بپوشید بهتره وگرنه حتما نیاز نیست

مگ تو خونه کفش میپوشین لاناتیای باکلاس

نه واسه ورزش چون داری حرکت میزنی ، داشتن کفش به کیفیت بهتر ورزش کمک میکنه

2706