2726

میخوام یه هدیه کوچولو براس بگیرم چی پیشنهاد میدید

کلاس اوله خودش سحر بیدار شد 

میگفت چند بار بیدار شدم دیدم خوابید رفتم دوباره‌ خوابیدم(کسی مجبورش نکرده) 

😊😊😊

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏

بنظرم یه باکس پر از شکلات و نوتلا و پاستیل بگیر براش هم افطار میخوره هم ذوق می‌کنه

واسه مادر شدنم یه صلوات میفرستید؟تنها چیزی که وجودمو غرق لذت می‌کنه بچست میشه دعا کنید منم بتونم به زودی حس مادرشدنو تجربه کنم . خدایا شکرت بالاخره منم مادر شدم 😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جانماز و چادر.

عروسک.

تنقلات.

اون لحـظه که آدما باهات کاری میکنن که حالت از سادگـیت بهم میخوره دقیقا همون لحظـه یه آدم دیـگهٔ میشی !ببین من بدترین آدم روی زمین هم که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربط داشته باشه😏🤞آقایون نامحترم برید به همون خوار و مادرتون درخواست دوستی بدین😡
2728

اومممم براش یه عروسک خوشگل بخر 

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

عزیزم😍

لاک،گل سر،کتاب،رنگ آمیزی،جوجه،روسری

دوست عزیزی که وقتی تو بحث با من کم میاری میری سراغ چک کردن تاپیک هام و سنم....                                        ‌   با این رفتارت در چشمم احمقی بیش نیستی!پس یا ریپلای نکن،یا وقتی ریپلای میکنی فقط و فقط راجع به اون موضوع صحبت کن.چون تاپیک های من به تو مربوط نیست 😚😄    دوست گرامی!  خداروشکر ‌من نام کاربری ها یادم نمیمونه .اگر تو یه تاپیک باهات بحث کردم،بدون دشمنت نیستم.ما دوتا آدمیم با دوتا تفکر جدا از هم! طبیعیه که عین هم فکر نکنیم.  و اون تفکر تا توهین به اعتقادات و باور کسی نباشه،محترمه😇پس اگر بعد از بحث با من،دیدی تو یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم،تعجب نکن.چون نمیشناسمت و فقط یا باهات موافقم یا مخالف😆اگر جوابی از سوی من دریافت نکردین بدونین قطع امید کردم ازتون🥱🙏قابل توجه برخی دوستان گله مند : لینک پیام ناشناس مثل اینه که یه دسته شمشیر بذارید جلو یه عده ،پشتتون رو بکنید بهشون و توقع داشته باشید براتون باهاش میوه پوست بگیرن!

عزیزمممم😍قبول باشه ازش

بستگی داره بخوای چقدر هزینه کنی نمیدونم ولی حتما ی چیزی بگیر واسش

این روزا کمتر میام سایت چون میخوام برم برای هدفم بزرگم تلاش کنم.. اگر دیدید تو سایتم دعوام کنید که برم به درس و کارام برسسسسمممم😅😅😅🤚...

ببین خودش چی دوست داره

بچه اون سنی عروسک دوست داره دیگه

ولی خب بهش کله گنجشکی بگید بگیره برای سلامتی بچه ۷ساله روزه داری مناسب نیست 

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
بنظرم یه باکس پر از شکلات و نوتلا و پاستیل بگیر براش هم افطار میخوره هم ذوق می‌کنه

ممنونم🌹

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏

کاش بش میگفتی کله گنجشکی بگیره اذیت میشه 

همه  بچه ها دوس دارن معمولن میبینن بزرگترا میگیرن اوناام دوس دارن روزه بگیرن ولی بش بگو کله گنجشکی بگیره اذیت میشه باید زیاد اب بخوره هنوزم خیلی بچه اس

2706