2410
2553

دوستم جلسه پنجم حق طلاق و اشتغال و تحصیل رو مطرح کرده پسره و خانوادش کلی بی ادبی کردن که چرا ما رو معطل خودت کردی؟ 

باید زودتر میگفتی پسره میگه بیخود کردی فکر کردی من بهت این حقوقو میدم اومدم زن بگیرم نه که شوهر کنم 

یکی از دوستای دیگمم به دوست پسرش که میخواست بره خواستگاری گفته به جای مهریه حقوقمو میخوام پسره بعد سه سال عشق و عاشقی باهاش قهر کرده که یا از این فکرای مسخره دست برمیداری یا قید منو بزن با اینکه مادرش قرار خواستگاری هم گذاشته

منم به مهریه اعتقادی ندارم فکر میکردم پسرا از خداشونه اما ظاهرا با حقوق بیشتر از مهریه مشکل دارن 

یه خواستگارم خودم چند ماه پیش داشتم که سه جلسه اومدن تقریبا همه چی خوب بود وقتی با پسره این موضوع رو مطرح کردم دیگه خبری ازشون نشد البته دلیلشو نگفتن اما الان حس میکنم به خاطر این موضوع بود

خداییش چرا پسرا اینجورین خودشونم نمیدونن چی میخوان انگار دخترا عقل ندارن فقط خودشون زرنگن  

من بزوووور برای خواهرام.گرفتم😅خانواده پسره میگفتن مهرشو میذاره اجرا پولتو بالا میکشه ولت میکنه میره!همینقد بی منطق

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

دقیقا اونا کسایین فک کردن زن بی عقله

من تموم حقوقمو گرفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چون دخترا خودشون پر روشون کردن . اونا گفتن حق نمیدیم دخترا گفتن چشم مهم شوهر کردنه  . 

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2720

کاملا درست تصمیم گرفتین 

منم برگردم جای مهریه حق طلاق و اینا می‌خوام 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
من بزوووور برای خواهرام.گرفتم😅خانواده پسره میگفتن مهرشو میذاره اجرا پولتو بالا میکشه ولت میکنه میره ...

نمیدونم پس کدوم پسرا این حقوقو میدن دور و بریای من که موفق نشدن بگیرن 

نازشصت شماهایی که گرفتین

2714

من دیشب خواستگاریم بود مهریه شد ۱۴ تا ک من همونم نمیخواستم واسه خالی نبودن عریضه گفتن ولی ب جاش همه ی حق و حقوقمو گرفتم

خداحافظ عشقِ آخرِ من نِمیری از قلب و باورِ من...💔🖤🥀ی کاری کردی نبینم اصن روی خوشو بی تو ازم دنیامو گرفتی ب اون چشمات قسم...💔🖤
چون دخترا خودشون پر روشون کردن . اونا گفتن حق نمیدیم دخترا گفتن چشم مهم شوهر کردنه  .

ولی دوست من که با پسره دوست بود گفت قیدتو میپسرهاگه قبول نکنی پسره باز قبول نکرد سفت و سخت وایساده با مهریه مشکل نداره با حقوق مشکل داره

ولی دوست من که با پسره دوست بود گفت قیدتو میپسرهاگه قبول نکنی پسره باز قبول نکرد سفت و سخت وایساده ب ...

همون باید وایستاده و کوتاه نیاد  درستش همینه

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
من دیشب خواستگاریم بود مهریه شد ۱۴ تا ک من همونم نمیخواستم واسه خالی نبودن عریضه گفتن ولی ب جاش همه ...

آفرین هم به تو هم به اونا که شعورشو داشتن مثل عصر حجری ها گارد نگرفتن خوشبخت بشید

خب زودتر باید میگفت

به نظر من اشتباهه دختری مهرنخواد خدایی نکردهبه مرد اتفاقی بیفته به زن جز یک هشتم هیچی نمیرسه

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم خدایاااااا      آرامم کن     همانگونه که دریا را پس ازطوفانی سخت آرام میکنی 
آفرین هم به تو هم به اونا که شعورشو داشتن مثل عصر حجری ها گارد نگرفتن خوشبخت بشید

مرسی عزیزم❤❤💋

خداحافظ عشقِ آخرِ من نِمیری از قلب و باورِ من...💔🖤🥀ی کاری کردی نبینم اصن روی خوشو بی تو ازم دنیامو گرفتی ب اون چشمات قسم...💔🖤

حق طلاق برای میخوان طلاق گرفتن که چیز سختی نیست زن بگه مهر نمیخوام اکثر مردها مخالفت نمیکنن در طلاق گرفتن زن

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم خدایاااااا      آرامم کن     همانگونه که دریا را پس ازطوفانی سخت آرام میکنی 
2706