2733
2734
عنوان

اپدیت ایفون ، میش ی دقه بیاین؟🥲

1044 بازدید | 38 پست

کسی میدونع چرا قسمتinstallنمیاد ک اپدیتش کنم؟🥲😐

زمین جوری میچرخع ک بریزه پوزخندت!!عاشق صدای قدمات شو وقتی داری از چیزی ک واسه تو ساخته نشده بود دل میکَنی و میری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اپل آیدیت قفل نشده؟

ن عزیزم 

با وای فای امتحان کردم ولی اصن نمیاد ک کلیک کنم روش🥲

زمین جوری میچرخع ک بریزه پوزخندت!!عاشق صدای قدمات شو وقتی داری از چیزی ک واسه تو ساخته نشده بود دل میکَنی و میری.
سوال منم هست ببین بخام ایفونم و بدم بیرون با برام اپدیت کنن ممکنه بتونن اطلاعات گوشیمو و بدست بیارن! ...

خو چرا بدی بیرون؟

راحت اپدیت میشع من سری قبلی همش خودم اپدیتش میکردم ولی این سری نمیشه اصن😐

2738

پایینش دلیلش نوشته خیلی ریز

اگه شارژت کمتر از ۵۰ باشه و تو شارژ نباشه یا کمتر از ۲۰ باشه حتی اگه تو شارژ باشه یکی از دلایلیه ک انصب نمیشه

پس از این، هر نور لطیفی که مرا لمس کند تو خواهی بود. پدرم…🖤 برای پدرم یه صلوات یا فاتحه می‌فرستید لطفا؟ 
منم نمیتونستم اپدیت کنم گفتن که اپل ایدیم چون مدت زیادی چیزی رو باهاش نصب و اینت نکردم تو اپ ستور بخ ...

ک اینطورر

میسی مهربون❤️

سوال منم هست ببین بخام ایفونم و بدم بیرون با برام اپدیت کنن ممکنه بتونن اطلاعات گوشیمو و بدست بیارن! ...

خودت آپدیت کن چرا بدی بیرون کاری نداره ک اصلا

پس از این، هر نور لطیفی که مرا لمس کند تو خواهی بود. پدرم…🖤 برای پدرم یه صلوات یا فاتحه می‌فرستید لطفا؟ 
پایینش دلیلش نوشته خیلی ریز اگه شارژت کمتر از ۵۰ باشه و تو شارژ نباشه یا کمتر از ۲۰ باشه حتی اگه تو ...

شارژشم پایین نیس اخه😂

۷۱هستش

خو چرا بدی بیرون؟ راحت اپدیت میشع من سری قبلی همش خودم اپدیتش میکردم ولی این سری نمیشه اصن😐

وای فام قطع با نت گوشی هم نباید اپدیت کنیم یبار گوشی قبلیم و با نت گوشیم اپدیت کرد رفت برای خودش

2706