2410
2553
ما 4 سال و 5 ماهه ازدواج کردیم یه پسر 2 ساله هم داریم
یه مدتیه شوهرم خیلی رابطش با من سرد شده ،کلا خیلی احساسی نیست ،الان دیگه بدتر هم شده ،بیشتر وقتش رو بیرون از خونه می گذرونه ،از صبح سر کاره تا شب ،شبم که میاد خونه فقط یه شام می خوره بعدشم لا لا ....
روی تمیزی خونه خیلی حساسه ،کلا آدم مرتبی هست ،منم از صبح تا شب مثل کوزت تو خونه جون می کنم ،تا شب که تشریف فرما میشن همه چی مرتب باشه ،غذاش آماده باشه ،که بهونه ای برای غر غر کردن نداشته باشه .....دیگه از این کارای تکراری خونه خسته شدم ،مخصوصا وقتی میبینم براش هیچچچچچ اهمیتی ندارم
حتی روزای جمعه هم تو خونه بند نمی شه ،انقدر دلم می خواد یه تفریح 3 نفری با هم بریم ،ولی هر چی بهش میگم همش بهونه میاره ،چند ساله دلم می خواد یه سینما با هم بریم ولی دریغ ....هر جا که بگم با هم بریم فورا زنگ میزنه به خواهراش ،اونا هم که کلا سرشون درد می کنه برای این جور بیرون رفتنا
همه تفریح هامون و مسافرتامون کلا شده با خونواده خودش ،،منم مشکلی با خانوادش ندارم ولی بعضی وقتا واقعا دلم می خواد مثل دوران نامزدیمون 2 تایی باشیم ...
چند روز پیشا سر یه مسئله الکی بحثمون شد ،بعدش سر سنگین شده بود بهش میگم چیه چرا این جوری شدی ؟ می گه تو دیگه برام اهمیتی نداری هر کاری دلت می خواد بکن !!!!!!!!!!!بعدش انقدررررررررررررر گریه کردم ..... یعنی فکر کنم بدترین چیزی که یه زن می تونه از شوهرش بشنوه اینه .... فقط دلش می خواد حرف حرف خودش باشه ، هر چی می گه من فقططططط بگم چشممممم ،اون موقعست که زندگی گل و بلبل می شه ،خیلی خودخواهه
بعد از اون ماجرا من به روی خودم نیاورم و نرفتم تو فاز قهر ،ولی اون همین جور سر سنگین بود ،بعد دید من این طور رفتار کردم اونم یه کم بهتر شد ،ولی الان دیگه من کاری به کارش ندارم ،خسته شدم از این همه کوتاه اومدن و منت کشی کردن

خیلی گیج و سردرگمم ،نمی دونم چه کار کنم که خونه براش جذابیت داشته باشه و از خونه فراری نباشه؛چه کار کنم که قدر من رو بدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.......... تروخدا کمکم کنید
عزیزم کلی به خودت برس و بهش بی توحه باش . همه وقتت و به خودت و بچه ات بده
به خاطر توجه زیادی که بهش داری اینطوری شده
حتی اگه می تونی بچه اتو ببر گردش . بگو حالا که تو نمی بریمون بیرون خودم میرم . به خصوص روزای جمعه
این مساله کاملا نیاز به مشاور درست و حسابی داره

و مطمئن باش اولین چیزی که مشاور بهت میگه اینه که اعتماد بنفس نداری
کسى که از چیزى میترسد، از آن فرار مى کند و کسی که از خدا مى ترسد به سویش مى رود.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بنظرم همینکه خودش تنها هم بره مشاور بازهم خوبه چراکه خیلی بهتر ازما می تونه راهنماییش بکنه!
خدای مهربانم!!ازامروزتمامی مشکلاتم را بامداد ونعمتهایم را باخودکار می نویسم.میدانم تمام مشکلاتم را باپاکن مهربانی پاک خواهی کرد!!
بنظرم مردا رو از لحاظ غریزیشون نباید رهاشون کرد حتی درحالت قهر والبته فرقی نداره خانما هم همین طور ولی کمتر

چراکه خود به خود باعث بهانه گیری ها ودوری های بیشتری بین همسران میشه

ولی خب اگر مرد یا زنی نیازش نرمال نباشه بیش از اندازه بی تفاوت باشه یعنی یکماه اینا باشه که باید اونم درمان بشه!
خدای مهربانم!!ازامروزتمامی مشکلاتم را بامداد ونعمتهایم را باخودکار می نویسم.میدانم تمام مشکلاتم را باپاکن مهربانی پاک خواهی کرد!!
2714
سلام
معمولا بعد از ورود بچه رندگی کلا تغییر می کنه و دیگه مثل اون اوائل نیست
می دونم خیلی سخته من می فهممت،ولی تو هم باید سر خودتو یک جوری گرم کنی که اینقد بهش وابسته نباشی ،بزار بفهمه که تو هم برای خودت می تونی خوش بگذرونی و تفریح داشته باشی
میشا جان اگر بعد از روابط زناشوییتون رفتار خوبی دارن با شما به این معنی نیست که شما رو به خاطر این چیزا می خوان
یعنی این نیاز توشون وجود داره که کج خلقی می کنن
وقتی نیازشون براورده بشه حالشون خوبه و رفتارشون هم خوبه
بفرمائید غذا http://hotpot.ir *** لوازم تزئینی چوبی http://hotchi.ir/ بانک اطلاعات عروسی: http://cafearoos.ir *** تاپیک لوازم تزئینی چوبی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1098415&PageNumber=1
بدت نیاد ولی جدیدا فهمیدم من خودمم همینطوریم وقتی رابطه باشه با همسرم حس صمیمی تر ی دارم
عزیزم گرسنگی هم غریزه هستش وباید برطرف بشه چراکه نشه باعث بدخلقی وبهونه گیری آدم میشه وچون نیاز هست نمیشه بگیم خوشم نمیاد برای همین میخوام قطع کنم یا کم کنم

اونم غریزه روانی ماست که باید بها داده بشه ووقتی این حل بشه روی روحیات ماهم اثر مثبت میزاره
2706